Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik fiú legyen?

Melyik fiú legyen?

Figyelt kérdés

Most karácsonykor lesz a szalagavatóm a szakközépben.

Szeretnék táncolni,de párom még nincsen.


KÉT FIÚ közül kéne döntenem, erre kérlek Benneteket, hogy segítsetek dönteni :)(próbálom röviden leírni őket)


1.-BALÁZS

Hát ő az osztály társam.Nem igen beszél,mondhatni kicsit visszahúzódó srác.Nem beszél nagyon senkivel a csoportban.Szóval még én se beszéltem vele ebben a 4 évben semmit.

De amúgy nagyon szimpatikus számomra.A jó benne,hogy magas és velem együtt végzős.De nem tudom ,hogy milyen lenne egy ilyen szótalan pasival táncolni.Jah és egyik lány ismerősöm a csoportból már tavaly megkérte, de nem-et mondott neki!!


2-KRISZTIÁN

Ő most 11.-es.Szóval 1 évvel fiatalabb nálam.Alacsonyabb,mint a Balázs,és szerintem kicsit furán mutatnánk.(Magasabb vagyok nála)De talán nem olyan visszahúzódó típusú,mert nem igen bírom a szótalan fiúkat.Persze tudom tánc közben nem kell beszélni , de akkor is .:D


Melyik fontosabb szempont,hogy magas legyen vagy hogy beszédes?


Kit ajánlatok?1-BALÁZS VAGY 2-KRISZTIÁN(válaszotokhoz indokot is írjatok légyszi )


KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!!!!!



2015. szept. 3. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Balázs.
2015. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Balázs.


Tényleg nem kell beszélni tánc alatt, másrészt a többiek, akik néznek nem is tudják, hogy szótlan a fiú.

2015. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aranyosak a szótlan fiúk, titokzatosak, később mutatkoznak meg az értékei.
2015. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyes.
2015. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Balázs, már ha igent mond... Nem biztos, hogy azért utasította vissza a másikat, mert nem szívlelte, lehet anyagilag nem vállalja a szalagavatósdit. Én őt kérdezném meg először és ha nem, jöhet a másik.
2015. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Balázs.

Ha nem sokat beszél az csak jó,én se szeretem ha valaki folyamatosan mondja a hülyeségeit...hol ott senkit se érdekel.

Amúgy én se vagyok valami beszédes ember :D

2015. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is Balázst választanám, és ha nemet mond még mindig ott lesz Krisztián.
2015. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Balázst, mert, ha táncoltok úgysem kell beszélnie, és , ha magasabb nálad akkor jól fogtok mutatni. :)
2015. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Balázs.
2015. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!