Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hullámzik az emberekkel...

Miért hullámzik az emberekkel való kapcsolatom?

Figyelt kérdés

A problémám megértéséhez talán szükség lehet egy kis ismertetőre: 14 éves, szegényebb családból származó srác vagyok, korosztályomhoz képest érettebb, és érzelmes. A dilemmám pedig a következő:

Lány és fiú barátaim egyaránt vannak. A lányokkal ugye kissé közelebbi kapcsolat, de néha megy át komolyabb érzelembe, viszont sikerül visszafognom. De nem is erről van szó. Hanem, arról, hogy egy ideig (kb 2 hét) tökéletesen szórakozunk és mindenben segítünk egymásnak, elválaszthatatlan barátként viselkedünk, de közbeszól egy időszak, amikor eltávolodunk egymástól és úgy kell visszakúszni a másikhoz, hogy ne váljunk el örökké. És volt már úgy, hogy ez egyszerre minden barátommal történik=egyedül maradok. Másoknak is van ilyen, vagy csak én vagyok ennyire béna és szerencsétlen. Tapasztalataitok szerint a költözés mennyire hoz sikert új élet reményében? Ugyanis az ott élőknek teljesen új embert mutatunk, akit akarunk, hogy megismerjenek. Negatív válaszokat kérem hanyagoljuk, így is padlón vagyok lélekben... Ha megértetted a gondomat, azt nagyon köszönöm!!!



2015. szept. 5. 16:02
 1/3 anonim válasza:
Nekem nem ingadozik a kapcsolatom de a költözés nagyon sokat segíthet mert más emberekhez kerülsz akikkel új kapcsolatot teremthetsz, nem fognak cikizni ha cikiztek (csak ha köcsög de arra nem kell figyelni) de gondolkozz pozitívan kicsit segíteni fog (rajtam is segített) :)
2015. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A költözés csak ideglenes megoldás. Az oxigéngazdálkodásodat kell rendbe tenni, és megszűnnek a hullámok. Mikor az agy kevesebb oxigént kap, a mélypontra zuhansz. Aztán valamiért emelkedik az agyba jutó oxigénmennyiség, és ismét pörögnek a dolgok körülötted. Ez így váltakozik, de közben egyre mélyebbre süllyedsz, míg egyszer csak, már a pörgés elmarad. A szervezet saját magát építi le. De a jó hírem, hogy a folyamat megállítható, és talán visszafordítható.
2015. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudod nekem is hasonloan ingadoznak az érzelmeim de én már ezt megszoktam. Nekem kisebb baráti köröm tudja ezt rolam hogy vannak ezek az időszakok. Én elmondtam nekik hogy ilyen vagyok és semmin ne lepődjenek meg. Mind megértik hisz ők tényleg igazi barátaim. Nem hibáztatnak miatta és sohasem sértődnek meg ezen. Ugy vélem nem kell elköltöznöd emiatt, ne probálj meg változtatni a személyiségeden és ne mutass más embert mint ami vagy. Ha igaz barátaidnak elmondod hogy milyen vagy akkor meg fogják érteni és segitenek ha lehet. Remélem segithettem én is neked ezzel.
2015. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!