Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki, hogy nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, magas, vékony, barna szemmel és barna vállig érő hajjal. Többen is mondták, hogy milyen szép és csinos vagyok, de senki nem kezdeményez. Nem igazán vagyok társasági ember sem.

Nagyon gáz manapság, hogy senkim sem volt még?


2015. aug. 14. 22:36
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem az.En 18 eves vagyok,komolykapcsolatomnem volt. Csak kavargatások. De ne aggódj, eljön majd a te időd. :)
2015. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem 17 évesen volt az első barátom, de ha nem találkozom vele lehet még ma se lenne:) 18l
2015. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen kezdeményeznék :)
2015. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 14 évesen volt kapcsolatom. Tapasztalatszerzésre jó volt, meg arra, hogy fájdalmat okozzunk egymásnak. Ment az adok-kapok a végén. Így 3 év távlatából valamilyen szinten hasznosnak látom, de örülök, hogy vége. (másik fiúval csókolózott, szóval jobban jártam, hogy hagytam a fenébe) (érdekes, mert ő lányként szeretett volna velem kapcsolatot)


Azt szeretném érzékeltetni, hogy nem hiszem, hogy a 15-6 évnél korábbi kapcsolatok hosszú életűek lennének. Csak tapogatózás az egész, bár tud hasznos lenni. Ennek ellenére egyáltalán nem vagy kevesebb, mint bármelyik tapasztaltabb lány. Kitartás, majd lesz fiú, akivel megbízható kapcsolatotok lesz, nem forrófejű gyerekésszel gondolkodó! :)

2015. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEMMMMM!
2015. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!