Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valaki törli a kapcsolatodat a facebook-on, holott elvileg jóban vagytok?

Figyelt kérdés
Egészen véletlen szembesültem, amikor felkínálta az FB mint jelölési lehetőséget. Igazából hülyeség ez a közösségi oldalazás, csak furcsa.

2015. szept. 6. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag voltak mostanában ilyen "hibák". Hogy kapsz jelölést olyantól, aki be sem jelölt. Akár törlődhet is valaki.

De persze valószínűbb, hogy őt tette. Gondolom, nem vagytok rendszeres kapcsolatban, meg annyira jóban nem lehettek, hiszen akkor simán megkérdeznéd őt.

Én azokat szoktam törölni időnként, akik ilyen-olyan társaságból, buliból bejelölnek és udvariasan visszajelölöm, de ha ez nem lesz egy normális ismeretség, akkor törlöm.

2015. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En mostanaban toroltem par embert. Az ok, hogy megkerdeztem magam, hogy barmilyen ugyben irnek neki a jovoben?

A valasz nem volt. Szoval toroltem oket.

2015. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként akartam tőle kérdezni, de nem akartam gyerekesnek tűnni. Biztos nem véletlen, mert amúgy nagyon kevés ismerőse van, csak ha mondjuk megharagudott vmiért, mi lehet az oka.
2015. szept. 6. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kevés ismerőse van most, lehet, másokat is törölt, mert csak a legközelebbi barátokat, családtagokat akarta megtartani így a közösségi oldalon keresztül ismerősnek.
2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ma rettenetesen csalódtam emberileg egy olyan valakiben, akinek eddig hittem. Ezért vágtam ki, mint macskát...
2015. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagytok jóban, megszűntél számára létezni.
2015. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, túlelem :)
2015. szept. 6. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!