Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat tőlem? Barátságot?

Mit akarhat tőlem? Barátságot?

Figyelt kérdés

Augusztus elején facebookon bejelöltem az egyik ismerősöm osztálytársát.Elkezdtünk beszélgetni chaten.Mondta hogy csináljak Vibert mert neki van meg fel is hívna ott.Megvolt.Aztán mindennap beszélgettünk.Többnyire a közös ismerősökről,vagy képeket küldözgettünk egymásnak hogy pl.mit vettünk,mit csinálunk ilyenek.

Aztán egy nap rákérdeztem hogy ki az a nő a képen.Erre mondta hogy téged minden érdekel.És írta hogy a keresztanyja.Majd letiltott.Meglepett hiszen előtte való napokban szívecskéket küldött meg mondta hogy nem akar elveszíteni stb.

Aztán írtam neki sms-t.Másnap bocsánatot kért és bejelölt fészen.Azt mondta családi okok miatt ingerült.

De tegnap történt valami ami rosszul esett és emiatt töröltem.Ráírtam.Beszélgettünk.Majd közölte hogy most ne beszélgessünk mert ideges nagyon.

Fészen fent volt.Csak velem nem akart beszélni ezek szerint.Kb.1 óra múlva kitette örömteli hangulatban van a mostohatesója társaságában.Írom neki hogy hü..ének nézel? Erre ő már jó kedvem vam de már itt a párom is.

Most 10.-én találkoztunk volna először.

Ő azt vallja szüksége van a barátságomra de én nem értem minek.Sose ér rá.Folyton a tesójaival,sógornőjivel,haverjaival,,szerelmével,rokonaival van.

És eéméletileg csak azért nem taliztunk mert most fog csak pénzt kapni...Én nem tudom.....

20 évesek vagyun és lányok


2015. szept. 7. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzásba esel. Ha valakivel ilyen sokat beszélgetnék, mint ő velem, semmiképp nem tudnám rámondani, hogy sose ér rá.

Szerelmi kapcsolatban sincs ilyen intenzív együttlét, mint amire Te vágysz vele.

Az ember másokkal - és saját magával! - is tölt időt.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor alig van szabadidő a napi kötelességek mellett, amivel egyáltalán gazdálkodni kell barátokkal való együttlétre.

2015. szept. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!