Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek új...

Hogyan kezdeményezzek új kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg másodéves vagyok egy budapesti egyetemen.Az első félévet levelezőn csináltam meg,majd átjelentkeztem nappalira.Próbáltam beszélgetni mindenkivel,kedves lenni,meg önmagam adni ahogy szoktam.Jóban is vagyok néhány évfolyamtársammal,de ugye már fél év után teljesen kialakulnak a "klikkek",ki kivel van együtt.Mi most 3-masban lettünk jóba,de a másik két lány már sokkal jobban összebarátkozott.Sokszor teljesen kizártnak érzem magam.Pedig kedvelnek,nem csak a látszat.

Tudni kell rólam,hogy sose voltam társaság középpontja ember,inkább szeretnék meghúzódni a háttérben,de mindig voltak barátaim,általános iskolában és középiskolában is.Sose volt sok barátom,de az a néhány viszont nagyon jó kapcsolat volt.Sajnos sok megszakadt közülök,mindenki elköltözött,férjhez ment stb.


Amit még tudni kell rólam hogy vidéken élek,és így elég sokat utazom egy nap az egyetem miatt.Így nekem nincs lehetőségem részt venni az egyetemi bulikba például,de őszintén nem is vágyom rá,csak szeretnék barátokat szerezni.Tudom hogy ez nem így megy.De nagyon nehéz miután már mindenkinek meg van a "pajtása".


Van valakinek bármilyen ötlete?


Elnézést ha kicsit hülyén fogalmaztam 1-2 helyen,borzasztó fáradt vagyok.


:)


19/L


2015. szept. 10. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés. Van egy ismerösöm aki szintén ilyen volt. Egyszer egyetemistaként elment egy egyetemi összeröffenésre, és ott ismerte meg a jelenlegi feleségét (már 2 felnőtt gyerekük van) aki szintén akkor volt elősző és utoljára ilyen eseményen. Az élet a legnagyobb rendező.
2015. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!