Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alakítsak ki bensőséges...

Hogyan alakítsak ki bensőséges kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Régen ez olyan jól ment, középiskolában, egyetemen. Mindig volt egy-két nagyon közeli barátom, akikkel nyíltan beszélgethettünk az érzéseinkről, világképünkről, ismertük egymás bajait, gondjait és segítettük egymást, félszavakból értettük egymást, közös programokat szerveztünk...

Aztán az élet úgy hozta, hogy eltávolodtunk egymástól, külföld, másik város, stb... A kapcsolatot még mindig tartjuk, de ez mégsem olyan, mint egy igazi élő, aktív barátság.

Nagyon vágyom rá most is, hogy ilyen barátaim legyenek. Próbálok ismerkedni a munkahelyemen, edzőteremben, hobbik által, össze is jönnek felületes, nem túl szoros kapcsolatok, de valahogy nem tudok mélyebb viszonyba kerülni velük.

Régen ez olyan könnyen, magától értetődően ment, mindig volt olyan ember, akivel egy hullámhosszon voltam és ugyanarra vágyott, amire én. Nagyon hiányoznak a magasröptű beszélgetések, hogy valakivel megoszthassam az érzéseimet, gondolataimat, és hogy igazi, érdeklődő társam legyen.


Tudtok valami tanácsot, okosságot ez ügyben?


23/L


2014. dec. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem egyetemen sem megy, szerinted? :(
2014. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd össze hoz a sors egy olyan baráttal akivel bensőséges kapcsolat alakul ki.

Én is sok emberrel lennék szorosabb kapcsolatban,de ők nem szeretnének velem.Így hát mivel az egyik fél nem akar közel engedni a másikhoz,ha fene fenét eszik sem fog össze jönni.Aki viszont vevő erre azt úgy is észre veszed.


Nekem melóhelyen sikerült rálelnem legjobb barátnőmre. Eleinte csak sokat osztottak be egymás mellé,annyira nem is akartam vele barátkozni.De jól elbeszélgettünk.

Onnan meg alakult minden.Most már első számú bizalmasok lettünk,nekem is ő,neki is én.


Szóval tényleg a sors fintora ez :)


Ne görcsölj rá,majd alakul a dolog,legyél mindig nyitott,barátságos aztán egyszer vki meglát benned vmit.Barátnőm is meglátta bennem a jó,megbízható embert.Jó beszélgető partnert,aki vevő sok hülyeségre :D

2014. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!