Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem létezik hármas barátság?

Nem létezik hármas barátság?

Figyelt kérdés

Még suli elején legjobb barátok voltunk 3-an lányok.Nagyon jófejek,viccesek voltak,csakhogy mindig szivattak,és mindig is éreztem,hogy ők sokkal jobb barátok ketten,engem meg kibeszélnek és kirekesztenek...

Mostmár ott tartunk,hogy az egyik utál,pedig semmi oka nem lenne rá,a másikkal jóba vagyok,és ő mondja el nekem,hogy miket mond rólam,pedig én nagyon bírtam...



2015. szept. 11. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Dehogynem! [link]
2015. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amiről itt szó van, az nem barátság, szimplán szarkeverés.
2015. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1:elmész te a...
2015. szept. 11. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mikor én voltam ilyen hármasbarátságokba érezhető volt a különbség
2015. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt régen. Az a baj,hogy mindig is lesz egy fél ,aki a "háttérbe" szorul előbb-utóbb.Amíg az egyikkel passzolsz ebben és abban,úgy a másikkal nem.Aztán vagy az lesz,hogy a 3-ból,2 túlságosan "összehangolódik" és így akaratlanúl is hanyagolódni fog a 3. fél vagy egyszerűen csak haragggal váltok el. Ez az én tapasztalatom.Nálam mindkét baráttal teljesen másként paszoltunk össze,mintha mellém raktak volna egy kutyát s egy macskát,akikkel együtt kell élnem,néha azért érdekesnek tartottam,hisz amíg az egyikkel szerettünk sétálgatni a másikkal inkább csak filmezni.(Komolyan ,mintha már külön 2 életem lett volna) Aztán beütött a féltékenység,"vele többet vagy","folyton elmentek" ," miért pont azt csináljuk amit fix,ő szeret"? A végén már csak az egyikkel tarom a kapcsolatot és már ez a kapcsolat is igen meggyérűlt.


Én azt mondom,hogy sajnos nincs olyan igaz barátság,ami kibírná az ilyen külömbségeket.Ha nagyon ragaszkodsz hozzá,megtanulsz alkalazkodni,ha nem...ez van.

2015. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen rész, bár koránt sem ennyire rossz, de most tökéletesen megvagyunk hárman. Szóval létezni létezik, de elég nagy a valószínűsége, hogy valamilyen ponton valaki háttérbe szorul, kirekesztődik, piszkálva lesz. A baj evvel, hogy egy 2-es barátság ilyen után szétesik, de itt a sokszor semleges tag létezik mint kapocs, így nehezebb tovább lépni, kibékülni.
2015. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sosem jöttek be a 3-as barátságok.

2x én voltam a kirekesztett, 1x a harmadik csaj,de ő csak azért,mert sosem ért rá mikor mi ketten igen.Nem akartuk "elveszteni" őt,de hát van ilyen.Ritkán tudtunk vele találkozni majd ugye én és barátnőm jobban össze hangolódtunk és elegek voltunk ketten egymásnak. 3.barátnőnket kicsit koloncnak éreztük a végére.


Aztán utóbbi köztes eset,hogy legjobb barátnőmnek az unokatesójával nagyon szoros a kapcsolatuk és amikor régebben 3-asban voltunk,én voltam háttérbe szorulva.Mivel ők kiskoruk óta ismerik egymást,mindent tudnak egymásról,persze,hogy jó viszonyban vannak.Aztán én hamar levágtam,hogy mikor 3-an vagyunk akkor kolonc vagyok.Mondjuk kb mintha ott sem lennék,meg minden szarért ugráltatnak.Ebből is volt vitám legjobb barátnőmmel.Utána jó darabig nem mentem mikor ilyen 3-as talikat akart,ha meg nem vallotta be,hogy ott van az a lány én fél óra után egy ürüggyel haza mentem.Létezhet de szerintem ritka

2015. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom nem vagyok egyedül..
2015. szept. 11. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hármas barátság nem működhet hosszú távon. Mindig van 2 szorosabb köztük és 1 "kirekesztett", én is ilyenben voltam és sokszor éreztem azt, hogy ha a másik kettő unatkozott, akkor jó voltam nekik oltós célpontnak, le is szarom azóta őket nagy ívben
2015. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!