Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mit vennél (fiúként) egy...

Te mit vennél (fiúként) egy lánynak, akivel csak barátok vagytok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán vennél neki valamit? Ilyen baráti gesztusként esetleg? :)

Mert hogy megismerkedtünk, de úgy alakult hogy barátok maradunk, mert még nem áll készen kapcsolatra (persze ez lehet idővel változni fog)..de így barátként érdemes venni akkor valamit neki?

Én 18/F ő 17/L



2015. szept. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomból?
2015. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha amúgy jóban vagytok, akkor valami apróságot lehet
2015. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem vegyél. Ha barátságnál többet akarsz, akkor főleg, mert így egy romantikus, aranyos srácként tekint majd rád, ha már akkor is igyekszel kedveskedni neki, mikor még nem is jártok.
2015. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.

Ha barát kategóriában tartózkodsz és még nyomulsz is (mert ez számomra az lenne), szerintem csak még jobban elnyel ez a skatulya. Ha valami tényleges alkalom van, akkor oké, de amúgy kis ajándékokat adni, szerintem gáz...bocsi.

Szerintem ilyen apróságokat csinálj, hogy ha csokit eszel, akkor kínáld meg, hívd meg kávéra..stb. Az fontos, hogy drága dolgokat ne fizess neki, mert sok srác esik abba a hibába, hogy a lány csak elkezdni kihasználni őket.

Szóval okosan a barát zónában. Ne tűnjön vergődésnek a dolog és ne is legyen kihasználás a vége :D

2015. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!