Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda fiúként, miért nem...

Ronda fiúként, miért nem kellek egy lánynak sem, miért számít ennyire a külső?

Figyelt kérdés
Én azt hittem a belső a lényeg, nem a külső!
2014. máj. 19. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Evolúciós okai vannak, ne vedd magadra. A párválasztás jórészt ösztönös tevékenység.
2014. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Belső? Hahaha!
2014. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon fontos a belső, de ha hozzá egy bányarém kinézet társul, akkor tökmindegy hogy mennyire cukimuki valaki, és ez tényleg nem rád irányul, de ha nincs meg a vonzalom akkor lőttek az egésznek. emberek vagyunk és nem állatok akiknél az a lényeg hogy hím legyen meg nőstény..
2014. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez a "belső a lényeg" dolgot szerintem csak itt a gyakorin hangoztatja mindenki. A való életben a külső a lényeg, ha valaki ronda az pedig így járt. Majd reinkarnálódik topmodellé vagy asszexuálissá
2014. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fish1 ***** válasza:
100%
Aki így kezdi a mondatot, hogy saját magát rondának tartja, annak valószínűleg nincs önbizalma. És ez lesír egy emberről. Kisugárzás nélkül nehéz "kelleni valakinek".
2014. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

vezetve vagyunk a szemünk által, most akkor kösse be mindenki a szemét? ha a külseje olyan ronda hogy nem fog meg benne semmi akkor nyilvánvalóan nem hitegetem hogy mennyire jó vele.. hülye nem vagyok

nem csak a gyk-n "fontos a belső"...

2014. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tegyük fel fordítva a kérdést: ha te egy izmos, helyes, "minden csaj odáig van értem" pasi lennél, akkor te összejönnél egy "ronda" csajjal? na erről van szó...
2014. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

egy tökéletes küljesű buta emberrel pontosan ugyanígy nem jönnék össze mint azzal aki rendes de nem tudok hozzá vonzódni


ízlések és pofonok, ennyi

2014. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hah és ronda lányként?
2014. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
JÓ, de nem hiszem el, hogy sehol egy lány sem, aki vonzónak látna! Ennyi magányos év után is csak azt kapom, hogy ronda vagyok! Ez szörnyű, gondoltam, majd találok lányt,a kinek az esete vagyok, de persze a legjobbakat is csak úgy kapom, ha levelezek idegen lányokkal és nem látják a külsőm, akkor persze tudnak nekem bókolni, hogy mekkora arc vagyok, meg van-e nőm. Ha meg találka jönnek azzal, hogy bocsi, de haza kel mennem és lelépnek hirtelen, még egy nyamvadt csók is ritkán jön össze.
2014. máj. 19. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!