Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyiket válasszam? ( többi lent)

Melyiket válasszam? ( többi lent)

Figyelt kérdés
A volt padtársnőm kiment 1 évre cserediáknak, de most hazajött és szeretne visszaülni a helyére. Ő egy nagyon karakán, kolerikus lány. Az új padtársnőm egyben az egyik legjobb barátnőm lett, ő is kiáll az igaza mellett de nem annyira mint a másik lány. A régi padtársamnak megigértem mielőtt elment hogy vele fogok ülni ha hazajön de inkább a barátnőmmel szeretnék. Ti mit tennétek a helyemben? Nem szeretném egyiküket sem megbántani, viszont félek kicsit a régi padtársam "haragjától" mert nagyob sértő tud lenni ha nem az van amit ő akar, illetve nem akarom h a fejemhez vágja, hogy én megigèrtem neki, hogy vele ülök. ( Romániában most kezdődik a suli 14.én)
2015. szept. 14. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve ha valakitől félsz, az már nem a legjobb barát(nő). Én azt választanám, akivel jobb a viszonyom. Ha a fejedhez vágja, hogy nem ezt ígérted, hát tegye. Te meg vágd a fejéhez, hogy talán többet kellett volna tennie a barátságotokért.
2015. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!