Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi lehet a baj? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves barátnőmről lenne szó. Egy ideje sorra mondja le a közös programokat, azokat is, amiket már régen megbeszéltünk és leszerveztünk. Mikor kérdőre vonjuk, hogy miért nem, akkor is csak annyit válaszol, hogy dolga van, és ügyet kell intéznie. Ez megy már hetek óta, és kezdünk egy kicsit aggódni, amiért ennyire magába zárkózott. Eleve introvertált típus, de most még annyira sem mond semmit, mint előtte.

Már mindenfélét elképzeltünk, hogy mi lehet a baj, de nem reagál rá, csak azt mondja hogy minden rendben, ne aggódjunk, és ugyanúgy lemondja a programokat és nem válaszol a levelekre sem, csak ímmel-ámmal, pedig előtte ilyesmire soha nem volt példa.

Van ötletetek, hogyan érjük el nála, hogy megnyíljon? Aggódunk miatta, és szeretnénk, ha minden olyan lenne, mint régen, és persze ha baj van, akkor segítünk neki, bár ezt is jó sokszor elmondtuk már neki, de mindig csak megköszönte, és annyiban maradt a dolog.


2015. szept. 14. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Magam is introvertált vagyok (a grafománság valószínűleg egy logikai hiba a készülékemben .) )


Hetek óta nem beszéltem a legjobb barátnőmmel. Ilyenkor békén hagy és megvárja, hogy egyszercsak jelentkezzek. Néha, ha már túl rég nem jelentkeztem akkor ír pár sort, vagy küld néhány képet, hogy mi történt vele, vagy felhív valami aprósággal, de sose kérdezi miért tűntél el, mert tudja, hogy nem volt semmi extra oka azon kívül, hogy ilyen vagyok.

Tégy úgy, mintha nem lenne gáz, hogy eltűnt. Néha írj Te aztán valaki más és vagy kiderül, vagy nem, hogy volt-e problémája. Az ő dolga megmondani vagy elhallgatni. Ne erőltesd, mert visszájára fordulhat a dolog. Türelem. Ez az egyetlen dolog, amivel sikert érhetsz el :)

2015. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd észre, hogy egyszerűen leépített benneteket. Nem óhajtja a társaságotokat, nem óhajt veletek kommunikálni.Kérdőre meg senkit nem vonhatsz.


Ne akard, hogy durvábban elküldjön benneteket, mert ez lesz a vége ha nem álltok le.

2015. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is folyamatban van a leepites, valoszinuleg nem akar mar veletek idot tolteni.
2015. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!