Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még lehetős?...

Szerintetek van még lehetős? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

15 éves leszek kb. 3 hónap múlva. Mostanra az össze barátomat elvesztettem. De nem is ez a lényeg...hanem az, hogy tudok e új barátokat találni. Az elmúlt 2 évben folyamatosan olyan sok rossz dolog történt velem amit még a mai napig sem tudtam teljesen feldolgozni. Ezek felgyültek és egy depresszív hangulatot alakítottak ki benne. És az igazi kérdés az lenne, hogy egy ilyen szomorkás lány tud e barátokat szerezni? Mostanra már nagyon zárkózott és önbizalomhiányos lettem. És félek, hogy emiatt nem fogok barátokat találni. Idén megyek gimnáziumba és nagyon félek, hogy ott is egyedül maradok, mint általánosban.

A személyiségemről még annyit, hogy nagyon türelmes és kedves vagyok, megbízható. És sajnos van az a rossz tulajdonságom, hogy túl hamar, túl közel engedek magamhoz embereket, amiből már elég sok baj lett.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. :)



2015. aug. 6. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt most csak az elmúlt évek rossz tapasztalataiból írtad. Fontos lenne valaki, akinek elmondhatod és kibeszélheted magadból az érzéseidet. Ha mész továbbtanulni, ott biztos lesznek szimpatikus arcok, akikkel összemelegedtek és beszélhetsz a problémáidról is. Ha a végén leírt rossz tulajdonságok nem mindig azok, mert ha valaki jó szándékkal közeledik feléd, sokat segíthet. Én ellentéted vagyok, az első gimnáziumi töltött hónap végén a többiek már szinte barátokká váltak, én pedig óvatos voltam. Persze már nincs gond, van néhány közelebbi barát és jó haver is. Biztos, hogy neked is lesz, ne félj. :)
2015. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az az utolsó egyáltalán nem rossz tulajdonság :) Csak úgy tudsz ismerkedni emberekkel ha nyitsz feléjük. A gimnáziumra meg ne rossz dologként és félelemmel tekints, 10. után én is új gimibe mentem, én is úgy éreztem, hogy rossz lesz, hát az elmúlt két év lett életem eddig két legjobb éve. Túlzás lenne az állítani, hogy ez az én érdemem, de az biztos, hogy megpróbáltam úgy hozzáállni, hogy most csak azért is jól érzem majd magam.
2015. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!