Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottam egy osztálytársam...

Megbántottam egy osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az volt hogy új vagyok idén a suliban (11. Osztály) és az elmúlt 2 évben az előző sulimban utáltam gépészetet tanulni meg az osztálytársaim is kiközösítettek (hosszú story) na és nem igen voltak barátaim (barátnőm se volt még) meg minden és idén átjöttem egy másik suliba ahol úgymond újrakezdhetem. És az első két hét nagyon jól ment, szerettem is suliba járni. Az első héten összebarátkoztam egy lány osztálytársammal akivel egész jól elvoltunk sőt még 1 hete el is hívott szombaton pár barátjával szórakozni (örültem neki mert ő volt az első aki így "felfigyelt" rám) és tök jól elvoltunk meg minden. Később elég bizalmas dolgokat is elmondott szóval bízott bennem. Na és tegnap azthiszem beszéltem vele facebookon és mondta hogy szarul van meg minden és amikor kérdeztem hogy miért akkor mondta hogy összeveszett a barátjával és nagyon rosszul van és lehet szakításra áll a dolog. Szóval most is bízott bennem. És ma amikor kérdezte egyik osztálytársam hogy miért nincs suliban akkor (igen tudom.. Nem tudom hogy sikerült de összehoztam..) azt mondtam hogy szakított a barátjával és nagyon rosszul van. És most egy órája kb. Dühösen írt hogy miért kell kiteregetnem mindenkinek "azt" a dolgot és hogy tudja már hogy miért voltak velem bunkók az osztálytársaim a régi sulimban. Szóval most maga alatt van én meg egy lapáttal rádobtam ezzel. Írtam neki hogy sajnálom nem tudtam hogy ez ilyen dolog (tudom tudnom kellett volna) és kb. 3x is bocsánatot kértem és kérdeztem hogy tehetem jóvá meg stb. Na de lényeg hogy szerintem én egy utolsó megbízhatatlan senki vagyok a szemében és így is érzem magam. Kérlek írjatok valamit mert bűntudatom van. Mit tegyek?

2015. szept. 14. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a buta fogalmazásért.
2015. szept. 14. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Most már semmit, legközelebb használd az agyad és ne teregesd ki más magánéletét.
2015. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne nyaggasd majd megbékél. :D
2015. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. Ha megbékél megbékél, ha nem nem. Többször ne kérj bocsánatot. Ha megírtad Neki, hogy hülye voltál és őszintén sajnálod amit tettél akkor mindent megtettél. Ha magyarázkodtál akkor meg újra butaságot csináltál. Egy embertől egyszer kell bocsánatot kérni. Igaz, akkor rendesen. Nem lehet benne "de" meg hasonló szavak és hosszú körítések. "Hülye voltam. Bocs." Esetleg egy hogyan tudom jóvá tenni és kész. Amiket idézőjelbe tettem azok alap mondatok. Lehet butaságot csináltam, vagy: sajnálom, hogy eljárt a szám, stb, de sose több és sose ugyanaz háromféleképpen elmondva.

Ha így kértél tőle bocsánatot akkor most Nála a labda.

2015. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a hülye voltam és a hogyan tudnám jóvátenni-t írtam neki szóval nagyjából így kértem tőle bocsánatot. Remélem nem haragszik rám nagyon mert nem szeretnék rosszba lenni senkivel.. Főleg nem vele :(
2015. szept. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!