Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősíthetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősíthetném meg a kapcsolatomat a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 2 év van köztünk (én vagyok az idősebb), nagyon szeretem, és ő is engem. veszek neki virágot, meg rajzolok neki nagyon sokszor, ezt értékeli is, de mondta párszor, hogy nem érzi magát nőnek mellettem... Most nem feltétlen a szexre érti, hanem hogy "színészkedés a kapcsolatunk", nincs szenvedély. Ezt azért oszotta meg velem, mert szeret, légyszí segítsetek, hogy javíthatok a helyzeten? (Ma lettünk egy hónaposak) 17/F
2011. okt. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha egy hónap után ilyen gondok merülten föl ott nem sok jövőt jósolok.:/ Vagy ha ő Színészkedésnek érzi, akkor lehet hogy ő színészkedik... Döngöld meg aztán majd lesz valami, hadd érezze magát nőnek..


F/16

2011. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy viselkedsz mellette mint egy "kisfiú" és úgy érzi hogy ő érettebb, nem tekinthet rád mint "védelmezőjére", érett lelki társa, vagy valami hasonlóra gondolok. Hogy szoktál vele viselkedni, illetve mellette, meg pl. utcán? társaságban?
2011. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
társaságba kicsit visszafogottabb vagyok, de ha kettesben vagyunk, elengedem magam. Amúgy amit leírtál, fullra igaz, mert ő érettebb a 2 év korkülönbség ellenére is. Ezért szeretném tudni, mit tehetnék
2011. okt. 4. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, hát ez nehéz lesz. Ő vagy szeretni fog és elfogad ilyen lelki beállítódással, vagy pedig majd egy másik lány fogad el.


Én azt gondolom, hogy valamennyire lelkileg fejlődnöd kell még az elkövetkező években, hogy oltalmazó férfi, erős határozott, bölcs, megfontolt védelmező, gondoskodó személy légy, tudod, mint egy családapa.... Mert akárhogy is nézzük, alapvetően a lányoknak kortól függetlenül egy védelmező fiú kell, aki olyan biztosan áll a lábán, és olyan erős a szíve, mint ahogy a helyén áll a Himalája.


A szex még korai. Nem csak ettől lehet szenvedélyes egy kapcsolat.


Amúgy meg 15 évesen nem kell nőként és 17 évesen sem kell még annyira full férfiként viselkedni, mert abból lesz a színészkedés. Nem kell lefeküdni meg ilyesmi, ráér még 4 év múlva is sztem.


24L

2011. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!