Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyilvánvaló hazugságok barátnő...

Nyilvánvaló hazugságok barátnőtől. Segítség (? )

Figyelt kérdés

A barátnőm egyfolytában hazudik. Mindenkinek. Úgy, hogy közben mindenki tudja hogy nem igaz amit mond, ezért ki beszélik, körberöhögik.

Szinte mindenki ismeri a szüleit, köztük én is, így tudjuk hogy mit engednek meg neki, mit nem (persze nagy vonalakban, jó barátságban van a családom és az ő családja).

Már alsós kora óta ilyen, gondoltuk kinövi, mint a többi kicsi. Hát nem. Mondanék pár példát..

Mindig kitalál valamit hogy ő most azt sportolja (ketrecharc, cselgáncs, egyéb ilyen nőiesség). Holott velem kajakozni se engedték el annak idején.

Dicsekszik azzal hogy cigizik, piál. Állítólag az apja adja neki a cigit, de amikor négy szem közt voltam az apjával valahogy szóba került, és tőllem kérdezte hogy ő ugye nem cigizik. Mint barátnő tartottam a hátam, és egy nem volt a válasz. Mondta hogy ők mennyire ellenzik az ilyet és hogy az lenne az utolsó amit a kezébe adnának.Baráti körben amikor mindenki ivott egy-két korty energiaitalt még azt is elutasította, hát még a piát.

Meg hogy a szülei elengedik huszonéves drogosokkal a placcra bmx-ezni (biciklizni se tud, de sebaj). Velem, a lányukkal egykorú lánnyal nem engedik el a szülei sétállni, de huszonéves drogosokkal valószínű. Értem én hogy nagylány akar lenni, de így ne.

Lehet hogy ezek gyerekes kis dolgoknak tűnnek, lehet hogy így van, de sokkal nagyobb dologba is hazudozott, amibe engem is belekevert, de azt nem szívesen írom le.

Na sebaj. Ezeket is csak azért írtam le hogy lássátok hogy nagyjából miről van szó. Nem beleavatkozni akarok a dolgaiba, vagy nem tudom, de nem akarom hogy lejárassa magát mert idén ballagunk. Új suli, új emberek, értitek.

Mit lehetne tenni? Szóltunk már neki finoman, de megsértődött. Szemtanuja lett annak hogy tömegesen kibeszélik, ez se segített. És most?

14/L



2015. szept. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hazudsz, vagy a barátnőd? Mi közöd hozzá?
2015. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Finom helyett inkább durván szólj rá. Említsd meg azt is, amit az apja mondott.

Vagy vegyél cigit és kínáld meg vele mások előtt. Hívd el piálni. Kérd meg, hogy mutassa be a barátait.

2015. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az ilyen embert leépíteni. Komolyan. Ez nem barát egyrészt, másrészt ha nem élvezed a fölösleges drámát, akkor minek barátkozol még vele?
2015. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért barátkozok még vele, mert mint mondtam sokan körberöhögik, megalázzák emiatt. Nem hagyhatom hogy ezt csinálják vele, de lépni kéne valamerre mert ez az utolsó év hogy mellette tudjak állni.
2015. szept. 18. 21:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis, nem tudom, és nem is tudtam sose végignézni hogy 20-an támadjanak egyre.
2015. szept. 18. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és mond meg neki, hogy azért utálja mindenki, mert tudják, hogy úgy hazudik mint a vízfolyás. Ha eddig nem jött be a dolog és csak azt érte el, hogy az egész osztály rühelli akkor nem értem miért jó újabb és újabb hülyeségeket kitalálnia.
2015. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges, mert ezek a dolgok a fantáziájában több fiatalnak is működhetnek, de ha már elő is adja hogy ez megtörtént akkor az már nem normális, lehet hogy ő el is hiszi hogy megtörtént. Beszélni kéne erről a szüleinek. Segítség kell neki mielőtt bekattan teljesen.
2015. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

(2-es!)Egyszer meghívtam egy sörre, de bele se ivott. Amikor megkérdeztem miért, azt mondta hogy ő azt nem szereti, holott azelőtt mondogatta hogy ő bizony minden nap iszik. Volt hogy egy baráti társasággal ittunk jagert, de abból is kihúzta magát, baracklevet ivott, utána 2évig azt hangoztatta hogy mennyire jó a jager, és hogy emlékezzek már rá, mert hogy akkor velem volt. Cigivel nem tudom megkínálni, nem dohányzok.

Amúgy egyszer már rávilágítottam az apja előtt a hazugságaira, például a jelenlétében megkérdeztem a barátnőm hogy milyen volt a tegnap este a placcon? Az apja megkérdezte hogy miről beszélek, a szeretett lányuk otthon tv-zett egész nap. Persze a lány össze -vissza hadovált, de ez se segített.

2015. szept. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!