Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok helyembe? (nudi)

Mit csinálnátok helyembe? (nudi)

Figyelt kérdés

Tegnap este kissé ittassan tettünk fogadást haverommal. Tét az volt, hogy aki veszít, annak ma meztelenül kell fürdenie dunába. Veszítettem, de nagyon szégyenlős vagyok... Kihátrálni nem akarok belőle... Mit tegyek?

19F



2015. szept. 19. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Le a gatyát, be a vízbe!!

Ugorj egy jó bombát, majd tegyétek fel youtube-ra, szeretném megnézni:)

2015. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két három fröccsel többet kell innod, és már is meg van oldva a görcs! Ez nem lehet nagy gond a tegnap este után!
2015. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A fogadás elvesztése után én a te helyedbe nem gondolkodnék semmit, nem szégyenlősködnék, hanem azonnal levetkőznék és meztelenül be a Dunában, és egy jót lubickolnék benne.

Előbb túl leszel rajta.

2015. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bemész gatyába a vízbe pedig leveszed és láthatóan lóbálod, hogy itt vagyok meztelenül. Ha meg kijössz felveszed.
2015. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, végülis mi lett? :D
2015. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát végül az, h rávettem magam, haverom korrekt volt, nem hívott oda 2 hadseregnyi embert.. én kereshettem helyet, találtunk egy részt ahol közelbe nem volt ember. Boxerig le, odamentem parthoz, és kis erő gyűjtés után ledobtam, bementem, úsztam egyet.. közbe jött ott pár ember, hát sztem levágták, h én pucéran vagyok, mert kint volt ruhám.. haverom meg röhögött (bár én is ezt csináltam volna). Mikor jöttem ki, gyors törölközés, öltözés. Megcsináltam :) igazából jó érzés volt.
2015. szept. 20. 22:10
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezért miért kellet paráznod.
2015. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
82%
csináld meg este, mikor már sötét van! Akkor nem látszik annyira minden :D
2015. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszoló neked korábban kellet volna felébredned, hiszen a kérdést feltevő vagyis, aki a fogadást elvesztette régen megfürdött meztelenül a Dunában, vagyis egy jót úszott is.
2015. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!