Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az idő múlása segíthet?...

Az idő múlása segíthet? Lehetünk még jóba? Vagy ez örökre megbélyegezte?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,tesómnak már pár éve haverja,velem kb 1,5 van jóban.Volt,hogy flörtölgettünk,húztuk egymás agyát ,elvoltunk,de volt olyan is,hogy nem beszéltünk..nem kerestük egymást. A napokban egy hülyeség miatt (kiröhögtem a legjobb haverját poénból,ártatlan dolog volt tényleg) csúnyán megharagudott Rám..kitörölt ,szidott stb. Én ez,és a felhalmozódott sok bántó dolog miatt,írtam neki egy elég kemény üzenetet,amiben csak igazság volt ugyan,de ő egy igen érzékeny lélek. Felhoztam benne,hogy nem nagyon volt még hosszú kapcsolata..ő erre nagyon berágott. Undorítónak tart...a barátai azt mondták ő olyan,aki ilyeneket soha nem felejt el.Nagy valószínűséggel most utál engem..meg kell jegyezni ő is rengeteg sérelmet okozott,sokszor megbántott..de az neki nem számít.:)))

2015. szept. 23. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*1,5 éve.
2015. szept. 23. 16:59
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Mentsd a menthetőt. Biztosan megfog bocsátani. Csak próbáld megismertetni vele a helyzetet a te szemszogedből is.:))
2015. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még akkor is,ha ilyen önfejű? Nem akarom elveszíteni..:( és,amikor fb-n próbáltam mondani neki,h ő sem ártatlan arra nem nagyon reagált..lehet még nagyon sértett volt?:/
2015. szept. 23. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne facebookon próbáld. Lehet hogy az sem tetszik neki, nem elég személyes dolog facebookon ezt megbeszélni (én pl. semmit nem reagálnék rád, ha ott nyomulnál csak). Másodszor: várj egy kicsit.

Hívd el, mondd megneki egyenesen hogy ezt szeretnéd, megbeszélni vele.Illetve bocsánatot kérni, bár ezt a "kemény üzenet" helyett kellett volna, ha tényleg annyira fontos neked.

2015. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!