Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy hogyan tovább, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác (legjobb fiú barátom) barátnője van. Tegnap elött olyanokat irogatott, hogy le akar velem feküdni (nem mentem bele)összevesztünk. Tegnap elött este itt volt ide jött a házunk elé, hogy beszéljük meg és hogy neharaudjak rá, kibékültünk mikor megöleltük egymást (töbször is) eszméletlen jó érzés volt de borzasztó volt tudni, hogy ez egy örök álom marad (szeretem már egy jó ideje, de mindig tiszteletben tartottam, hogy barátnője van)tegnap este is itt volt és a vége felé már a nyakam harapdálta teljesen megőrjít vele de akkor is barátnője van már most nagyon hiányzik és nem tudom mit kéne tennem, még mindig mondogatja hogy le fog fektetni stb...de a szemembe képtelen belemondani és a legvégén megkérdezte, hogy mit csináljon velem..Ő se tudja mit szeretne. Mit kéne tennem? kérlek segítsetek, egyre jobban kezdek beleszeretni. :(

2015. szept. 27. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit szerintem. megmondani a sracnak hogy vagy akkor otthagyja a csajat es tiszta lappal kezd veled vagy felejtsen el!
2015. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne legyen a baratnojevel ekkora szemet. Jeked sem esje jol forditott esetben.
2015. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőjét,miért nem hagyja el?
2015. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van esze a srácnak,egyszerre 2 lyukra játszik...:D

Mond meg neki,nem leszel második,hagyja ott a nőjét,akkor megkaphat,vagy feküdj le vele,és utána számolj el a lelkiismereteddel.

Ez az ember nem a barátod,csak egy haver,különben nem állítana ilyen választás elé,ezt vedd figyelembe.

2015. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor azokat irogadta aznap reggel szakított a csajjal de utána este kibékültek és a kibékülés után irogatott és most titokban találkozgatunk vagyis hát 9 után ide szokott este jönni.A barátnője állt a kapuba, hogy szereti és nem akarja, hogy vége legyen nem a srác ment vissza.
2015. szept. 27. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ez normális lelkivilágra vall,nemhogy nem zárta le a kapcsolatát,még vége sincs,de már másik nőre hajt.

Számomra ebből kiderült, nem sokra tartja a nőjét.

Menj bele a dologba,és lehet te leszel a következő, aki átbax.

Gondolkozz!

Persze,ha laza erkölcsű vagy, és csak egy kis szexre vágysz, akkor hajrá.

2015. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok laza erkölcsű, mikor kérdezte, hogy barátság extrákkal akkor is mondtam, hogy nem. Én is ezen agyalok, hogy ha vele megcsinálta (kb 10 hónap után) akkor velem is megfogja bár Ő mondta, hogy semmit nem érez irántam de mikor tegnap megkérdeztem, hogy miért csinálod ezt (nyakam harapdálta) akkor arra nem tudott válaszolni.
2015. szept. 27. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Istenem, annyira egyertelmu, hogy csak szexet akar. De ezt mondta is neked, hogy le fog fektetni...


En szepen elkuldenem melegebb eghajlatra, mert sem teged, sem a baratnojet nem tiszteli.

2015. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8ast osztom.
2015. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!