Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem engedek még mindig...

Miért nem engedek még mindig senkit magamhoz közelebb? (26)

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Icipicit bővebben ??
2015. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim és soha nem is voltak igazán de ezt magamnak köszönhetem, mert meghagyom a két lépés távolságot legyen az illető fiú vagy lány.Persze ettől még elbeszélgetünk, de nem alakul ki barátság belőle pedig jó lenne.
2015. szept. 28. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Történt valami, ami miatt megtartod a távolságot, vagy alapból ilyen vagy?

Az elején jobb is egy kis távolságot tartani szerintem, persze később már nem.

Egyébként fiú vagy, vagy lány?

2015. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokáig így voltam vele, amíg meg nem ismertem egy olyan személyt, aki hajlandó volt a bizalmamért küzdeni és 2 év után közelebb engedtem magamhoz, mint bárkit valaha. Majd eljön neked is az a jó barát / partner, aki méltó lesz a titkaidra. Vagy nem.
2015. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szüleiddel milyen a kapcsolatod?


Szerintem akik a szüleiktől is inkább csak rosszat kaptak azok tudnak a legkevésbé nyitottak lenni mások felé, főleg ha emiatt nyomasztóan sivár környezetbe kerülnek (pl. középiskolát sem végeznek, ezért betanított munkás jellegű munkákra van csak lehetőségük, és az ebből a bérből finanszírozható "életszínvonalra"), amit lelkük mélyén jóval szintjük alattinak éreznek, ezért nem is keresik a közelebbi ismeretséget a köreikben megforduló emberekkel.

2015. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!