Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiú barátot/...

Hogyan szerezzek fiú barátot/ havert?

Figyelt kérdés
Sose volt olyan srác akivel el tudtam volna hülyéskedni, és olyan rossz mert mindig is akartam volna egy ilyet. Amúgy eléggé vissza húzódó vagyok.. :/ De szeretnék egy havert azért is mert messze lakik tőlem a barátom, és jó lenne valakihez néha oda bújni stb (persze nem csalnám meg vele a barátomat). Csak egyszerűen elhülyéskednénk meg olyanok amiket egy fiú és egy lányszokott baráti szinten. Attól félek hogy ha vkihez közelednék akkor azt hinné hogy járni szeretnék vele. És nem is igazán szeretne senki úgy a barátom lenni :( hogy találhatnék egy fiú barátot? 16/l

2015. szept. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ráérek...15/f
2015. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baráti társaságon belül természetes, az hogy havercsajokkal kicsit közvetlenebbek vagyunk, de még az ilyen hülyülésekben is van egy kis erotika, de azért havercsajokkal kettesben már nem szervezünk programot, velük túlzottan nem bizalmaskodunk, ha csak nem akarunk tőlük többet. Úgy hogy van barátod, ez a pozíció csak olyan srácnak lehet vonzó, aki alamuszi nyusziként akar hozzád közelebb kerülni, vagy pedig meleg.
2015. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhh


Na elmondom az én sztorym.


16 éves srác vagyok. Tavaly az egyik haverom párkapcsolati gondokba került, s én voltam a mentőöv. Beszéltem Dominikával, mert így hívjták a bnőjét, és megbeszéltünk egy találkozót, ahol kibeszéljük a pasiját. Megjegyzem azelőtt még sosem beszéltünk, még nem is láttam.

De eljött. Elmentünk, de mivel esett, egy teára ültünk be. A téma el kanyarodott sok felé. Nevetgéltünk. Kvázi 10 perc alatt lettünk olyan barátok, hogy pfhú :O


Neki van pasija, nekem csajom. De olyan hirtelen, egy jó élményének köszönhetően lettünk egymáshoz bújós barátok.


Javaslom legyél nyitott minden kezdeményezésre, érezd magad jól, tuti lesz egy ilyen barátod :)

Sajnos ez nálunk egy évig működött, aztán kicsit belém zúgott, én meg nem, és... Szóval ez végül tönkre ment, de merem állítani. Életem legszebb napjait tölthettem életem legértékesebb barátjával :)


Én nagyon szurkolok neked, nekem is szörnyen messze lakik a barátom :( azt hiszem tudom milyen.


Kitartás és hajrá ;)

2015. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod itt is kereshetsz barátot 16/F nekem is jól esne egy lány barát főleg hogy már nincs kapcsolatom és hiányolom egy lány társaságát
2015. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évest keresel?
2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!