Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy szekálnak...

Miért van az hogy szekálnak és nem szálnak le rolam?

Figyelt kérdés
1.nap a suliban beszélgetem 2 osztálytársammal nagyon jofejnektuntek.Masnap meg sétalgatva beszelgetunk egesz végig röhögtünk stb. Én jofej gyerekvagyok baratsagos, mindenkivel jol kiszoktam jönni és bír az emberek töbsége . nade a 2. héten mar kezetse foghatamveluk mert aztmontak hogy nemvagyok a haverjuk nemtekintekram haverkent se ismerősként erre nagyon dühöslettemmert szinte eddig nagyon jol kijöttünk egymással. És olyan történt hogy véletlenul majdnem fellöktem mert megbotlottam .Természetesen elnézéstkértam meg bocs haver jolvagy stb és akor ot orditozt vlem mindenki előt és mindenki csak nevetett rajtam.És ezután elkeztek fikázni stb hozajukszoltam lebasztak erte mert nem szolhatok hozzajuk. Nem ertem most én rontottam el valamit vagy nemtudom o.O de már nagyon zavar hogy egyfojtába cikiznek álandoan szekálnak de szotlanu elturom . mit tegyek ?
2015. szept. 28. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ők nem tartanak annyira jó fejnek.minek spanolsz velük?
2015. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátkozzás másokkal
2015. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*barátkozzál
2015. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor nem baratkozokveluk mer minek igazatokvan aki bunko azzal minek , de ha má köszönök vagy megkérdek valamit egyből lemondanak meg csufolnak
2015. szept. 29. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2015. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1.-s vagyok
2015. okt. 18. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!