Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha belém szerete...

Mit csináljak ha belém szeretett az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel már ovi óta barátok vagyunk. (most 8.-osok vagyunk)Én mindig is barátként tekintettem rá, és azt hittem ő is énrám. De most messengeren (!!!) bevallotta hogy szerelmes belém. Eddig nem írtam vissza neki, mert fogalmam sincs mit mondjak neki. Amikor legutóbb egy lány visszautasította teljesen magába roskadt. Bele sem merek gondolni hogy mennyire maga alatt lenne ha ÉN utasítanám vissza. Mit kéne mondanom neki hogy ne legyen nagyon szomorú, és hogy ne vesszen kárba 11 év barátság?

2015. szept. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazat mondd! A barátságnak lőttek, ezt be kell nyelnetek. Egy fiú sosem viseli könnyű szívvel, ha a barátságból nem tud egy szinttel feljebb lépni.
2015. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legalabb te is megtanultad most hogy ferfi es no kozott nincs baratsag.
2015. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HUN_Sector ***** válasza:

Lehet hogy bedurcizik, kicsit jegelni akarja a kapcsolatot, de jobb ez így, mintha hitegetnéd.

Egyébként legyen nyugodt a lelked, az életben ennél csak durvább, s számszakilag jóval több visszautasítást fog kapni.


14 évesen még úgyis ritkán vannak tisztában az érzéseikkel a gyerekek/kamaszok, ráadásul a fiúk kicsivel később is érnek.


Ami a lényeg, hogy finoman kezeld a helyzetet, de utasítsd el a közeledését.

2015. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát szeresd vissza ...

ha mégse, a baráti szex se utolsó ám !!! de hét te tudod

2015. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy fontos számodra mint barát, de nem vagy belé szerelmes. Jobb az egyenes út. És mint barát, meg is érdemli hogy ne hülyítsd, és ne beszélj mellé. Az meg hogy férfi és nő között nem lehet barátság nem igaz.

Remélem túl tud lépni a visszautasításon.

2015. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!