Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy igaz barátom sem?

Miért nincs egy igaz barátom sem?

Figyelt kérdés

Az iskolában el tudok beszélni szinte minden osztálytársammal,mondani is szokták hogy mennyire bírnak, de én valahogy ezt nem érzem.Valahogy mindenkinek csak olyanmi vagyok az osztályban aki akkor jó, ha nincs a kötelben más.Amikor van, akkor egyből átpártolnak hozzá, és ilyenkor mindig olyan feleslegesnek és jelentéktelennek érzem magam.Mintha mindenki szemében csak egy pótlék lennék, akihez odamennek, ha nincs "jobb" a közelben.Suli után sem hívnak sehova, egész nyáron unatkoztam, néha mentem el valahová 1-2 iskolán kívüli barátommal, az osztályból senkivel nem is beszéltem.Emiatt elég önbizalomhiányos is lettem, borzasztóan semminek érzem magam.Pedig nincs velem semmi gáz, teljesen átlagos vagyok kinézetre is, az egyetlen gond talán az, hogy nem mindig merem magamat adni ha nem ismerek valakit már régebb óta, emiatt eléggé félek elmondani a saját véleményemet.Amúgy alapból nem az a bulizós alkat vagyok, inkább az, akit egy az nyugtat meg, ha egy tábla csoki társaságában olvas egy jó könyvet vagy néz egy jó filmet.Az a baj hogy nem vagyok elég nyitott? Mit tegyek, hogy változtassak ezen? Borzasztóan magányosnak érzem magam.

16/l



2015. okt. 2. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg régi osztálytársaid/barátaid? Egyébként énis ígyvagyok most.Tavaly amióta új iskolába kerültem senkivel nem beszélek túl sokat.Egyszerűen nem az én társaságom.Meg amúgyis utálom az összes osztálytársamat.:D ők ilyen városi bekébzelz úrigyerekeka régiekkel tartom a kapcsolatot velük minden nap beszélek:) de biztos van olyan akivel azért tényleg nagyon jól elbrszélgetsz nem? 16/L:)
2015. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek igaz barátaim.

Sok barátság csak felszínes. Én sem vagyok bulizós.

Majd biztos lesz jó barátod, akinek nem csak akkor vagy jó, ha nincs más.

2015. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy találok valakit.

#1-es én is így vagyok vele, csak az a különbség, hogy nekem iskolán kívül 2-3 barátom van, de nem beszélek velük minden nap.Néha elmegyünk együtt valamerre, de ők jól jártak, igaz barátokat találtak az új osztályukban, emiatt alig tudok már beyzélni velük, nemhogy minden nap.

2015. okt. 3. 09:19
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem sincsenek igaz barátaim (legalább is úgy érzem). Néhány osztálytársammal jóban vagyok, de egyiket se mondanám igaz barátságnak. De legalább nem csak te vagy így ezzel :)
2015. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. okt. 26. 15:11
 6/7 Hunter 13 válasza:
100%
Tanulj sokat...ne egy témáról hanem a lehető leggtöbbről keveset de érdekeset hogy mindenhez hozzá tudj szólni...ha széles körű témákban jártas vagy szélesebb körben tudsz barátokra lelni...:)
2015. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez elég jól hangzik, lehet beválik majd:D
2015. okt. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!