Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haraggal váltunk el, mégis ez...

Haraggal váltunk el, mégis ez történt?

Figyelt kérdés
Jóban voltam egy fiúval, aki aztán megtetszett és kezdeményeztem nála. Visszautasított és megharagudott emiatt rám, ezért minden kapcsolatot megszüntetett velem. Nem volt barátnője, akivel járt volna. Azóta lett nekem más, akinél nem én kezdeményeztem, és nagyon megszerettem. A napokban kézenfogva sétáltunk egy parkban a pasimmal, és velünk szemben észrevettem a másik fiú (aki megharagudott rám) egyik ismerősét. Ez az ismerős ránk nézett és kedvesen mosolygott rám, amikor elsétált mellettünk. Sokat szokott beszélni a sráccal, tehát feltételezem tudja, hogy mi történt. Ezt a mosolyt minek kell venni? Volt ennek valami jelentése, ami elárulná a véleményét?

2015. okt. 9. 15:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha nem egyértelmű: A fiú megharagudott rám, mert kezdeményeztem nála. Az ő ismerősét láttam a parkban.

Akkor még nem volt barátom, amikor kezdeményeztem.

2015. okt. 9. 15:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő rosszban van veled, attól még az ismerőse miért lenne bunkó? Nem függ össze a kettő...
2015. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt a mosolyt minek kell venni? Volt ennek valami jelentése, ami elárulná a véleményét?


Ha jelentene akkor be probalkkoznal nala is.... ??

Jeszus.......

2015. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig sokszor tapasztaltam a "csoportszellemet". Ami nagyjából annyiból állt, hogy ha a csoport egyik tagja utált valakit, akkor a többi is őt utálta például.
2015. okt. 9. 16:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoznék be nála, mert van barátom, akit szeretek.
2015. okt. 9. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tök egyszerű.A csávó kikosarazott,a haverja meg megismert,és egyből arra gondolt,hogy te voltál az a csaj,aki rámozdult a haverjára.A mosoly meg azért volt,megértette miért nem kellettél a pasinak.Ennyi.
2015. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. okt. 9. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szokás rámosolyogni valakire, ha felismered az utcán...
2015. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azta... hát veled is nehéz lehet együtt élni, a fenének kell mindent túlkombinálni, nincs jobb dolgod? :D

Úgy 8-9 éves korig oké, hogy ha valakit utál a legjobb barátod, akkor jól utálod te is az illetőt. Ostoba birkáknál és párttagok között is megfigyelhető a jelenség. De azért a félig-meddig normális embereknél már nem.

Egyrészt kétlem, hogy megharagudott rád a hapsi, amiért visszautasított. Egyszerűen nem gondolta, hogy lenne értelme azok után smúzolni.

A haverja meg nem feltétlen kell, hogy ugyanazon a véleményen legyen. Lehet neki semmi baja nem volt veled. Az is lehet, hogy meglátott, rémlett neki, hogy ismer, de ha megölted volna sem jött volna rá ki a halál vagy. De csak nem mehetett el simán, úgyhogy rádmosolygott jobb híján.

Vagy szimplán anyukája arra nevelte, hogy ha meglát egy ismerőst, ne a középső ujját lendítse felé reflexből.

Gyakorlatilag kizárt, hogy volt bármi komolyabb jelentősége. Vegyél egy nagy levegőt és lépj túl a dolgon. Napokkal ezelőtt történt semmiség.

2015. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!