Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódom a legjobb barátnőmért!...

Aggódom a legjobb barátnőmért! (Különleges a kapcsolatunk) Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázom,hogy nincs szó itt szerelemről vagy ilyesmiről,nehogy félreértsétek! A különleges alatt itt azt értem,hogy már-már betegesen vágyom a szeretetére és arra,hogy végre belássa,szüksége van rám!

Minden azzal kezdődödt,hogy nem olyan rég,1 éve elveszítettük egy közös baránőnket.Együtt nőttünk fel,azonban én valahogy mégsem kerűltem a lánnyal olyan közelibb barátságba,csak szimplán ismerősként könyveltük el egymást(legalábbis részemről). Ez a lány azonban nagyon jóban volt a legjobb barátnőmel,úgy ahogy én is.Most is emlékszem mennyiszer voltam rá féltékeny,amiért "elveszi" tőlem őt.A lány nem volt önző,igazi példakép volt,annyi hibával,hogy anyáskodó "beütései" voltak,valahogy úgy szűrtem le a dolgot,mintha a legjobb barátnőm egy fajta "nővérke"-ként nézett volna fel rá,mivel a vak is láthatta,hogy tisztellte és ragaszkododt hozzá.Ez azért is bámulatos,mivel a barátnőm,amióta csak ismerem mindig is közömbös,tartózkodó volt.Nem igazán szereti,ha csak úgy megölelik,és utál "láthatóan" szeretni.Furcsának tűnhet nektek,nem igazán szimpatikus ugye? Lehet,azonban én valahogy mégis őt tudom elképzelni a világ legjobb barátjának. Lehet,hogy kicsit rideg,és kevés ember van,aki közelebbről is megismerheti,de ha ez megtörténik,látja,hogy a látszat alatt bizony ő is ragaszkodik hozzá teljes mértékben. Számomra egy igazi rejtett gyémánt,felnézek rá és csodálom,pont ahogy ő is tette néhai barátnőnkel.De mióta meghallt,sokkal ridegebb lett, mint valaha,olyan távolinak érzem.Nálunk nem megy ez a"mi a bajod" téma,gondolom értitek miért. Mivel ő egy "nővért" veszítet el,így megtudom érteni,de egyszerűen már nem tudom nézni azt a ridegséget,mintha megfagyott volna! Már nem is látom azt a fényt a szemében,nem is mosolyodik el halványan ha folyton bohóckodom mellette,nem is érzem már őt úgy,mint rég. Szégyellem bevallani,de mérges vagyok,mert úgy érzem az a lány,"elvette" tőlem.Igazán mindent megteszek,hogy segítségére legyek,de nem akarok én lenni az a "másik lány"

,aki közel kerűlt hozzá,azt akarom ,hogy újra azt a rejtett szeretét nyújtsa nekem,hogy tudjam igenis vagyok olyan értékes számára mint az a lány. Túl sokat kérek? Ha valaki volt ilyen helyzetben..az,kérem adjon tanácsot!



2015. aug. 29. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem betegesen ragaszkodsz a barátnődhöz.

Plusz 1 éve halt meg a "nővére"

A gyász nem mindig múlik el egy év alatt, hagyd gyászolni.

2015. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!