Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érezhet irántam? Jelenthet...

Mit érezhet irántam? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap, egy lánnyal, akivel jóba vagyok, kézenfogva sétaltunk haza, megpusziltuk egymást többször is, és szorosan átöleltül egymást, ami fura volt, mert ezt sosem csináltuk. Éreztem rajta, hogy közel akar lenni hozzám és szeretné hogy foglalkozzak vele. Viszont neki van egy pasija, akivel jól megvannak. Mi lehet ez? Valaki segítene?
2015. okt. 11. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos, hogy tetszel neki, és kifelé kacsintgat a kapcsolatából. arra vár, hogy egyértelműen kezdeményezz.
2015. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kézen fogva? Ha az én barátnőmmel járkálna egy "haverja" kézen fogva,majd megpuszilná és megölelné őt,másnapra a tag állkapcsa vszeg a szájpadlásába lenne építve. Ember ezek nagyon nem csak baráti gesztusok, akar valamit.
2015. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. okt. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!