Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezhet irántam valamit?...

Érezhet irántam valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú és lány legjobb barátom és 3an vagyunk igy legjobb barátok. De mindig, amikor elmegyünk 3an csavarogni, sétálni vagy bulizni, és én és a fiú barátom kiérünk hamarabb, valahogy a fiúbarátom sokkal kedvesebb velem, és mintha kissé zárkózottabb lenne a társaságomban, és ilyenkor jó vele beszélgetni, de amikor a másik lány barátom kiér, olyankor nyitottabb (legalábbis az én szememben) és rögtön 'nagyobb' a szája.


15/L


2015. aug. 10. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből még nem vonható le az,hogy tetszel neki vagy ilyesmi.

Az ember legtöbbször minden barátjához máshogyan beszél.Társaságban és egyénileg is.

Valószínűleg nektek olyan a kapcsolatotok,és úgy ismer,hogy veled így jó és megfelelő beszélni.:)

2015. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy ezt csak te érezheted. Mi nem tudjuk megmondani.
2015. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Persze nem azt hogy tetszel e neki :D, csak azt hogy miért beszél máshogy veled amikor egyedül vagytok, ha erre zavarba jön akkor tényleg lehet valami ^^
2015. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!