Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szórakozik velem a...

Miért szórakozik velem a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy 17 éves lány vagyok, és van egy ugyanennyi idős srác legjobb barátom, akit már évek óta ismerek, és nagyon jóban vagyunk, kb mindent tudunk egymásról. ezekben a hónapokban eléggé megváltozott felém.

eddig mindig ilyen ugratós-vicceskedős volt a hangulat köztünk, de mostmár egyáltalán nem így érzem. folyton magához húz, elkezd ölelgetni, ha megakarom csapkodni mint régen amikor hülyéskedtünk elkapja a kezem magához húz és puszilgatni kezd, vagy elkezd tök perverz dolgokat beszólogatni. folyton végig bámul, amit már a barátnőim is megjegyeztek...

aztán mostanában az új szokása, hogy az ölébe ültet és simgogatja a hátam, ám ez még mindig semmi, és el is nézem neki, ahhoz képest ami az igazi probléma. két héttel ezelőtt nála voltunk kettesben fent és lesmárolt az ágyán. tökre megrémültem, meg rögtön el is löktem és elkezdtem hebegni, hogy mi a francot képzel, meghogy mi csak barátok vagyunk, mire röhögve mondta, hogy csak hülyül. ez volt az egyetlen alkalom amit még elnéztem, de már utána is távolságtartó akartam lenni, de nem engedte. aztán két napra rá újra megcsókolt, és el sem akart engedni, meg puszilgatta a nyakam, szorította a derekam... akkor megkérdeztem tőle, hogy szerelmes-e belém, mire azt válaszolta, hogy "természetesen nem" felvilágosítottam ,hogy ezt csak a szerelmesek csinálják, és szeretném, ha abbahagyná. mondta, hogy oké, és aztán pár napig nem is beszéltünk. aztán most hétvégén megint találkoztunk, mellé ültem és simogatta a combom. eltoltam a kezét, és amikor felém hajolt az arcával felugrottam. tisztára éreztem, hogy szórakozik velem ,vagy én nem is tudom, de nagyon felhúztam magam... mondtam neki, hogy többé nem akarok vele barátkozni, és ne hívjon.

csomószor mondtam neki, hogy ha nem szerelmes belém akkor ne tegyen ilyet, mert így csak hülyít mindenkit, de nem érti meg. mégis mit tehetnék? valaki tudna valamit javasolni? a szüleimnek nem szeretnék erről beszélni, mondjuk már szerintem észrevették a nyomulását a srácnak...


17/L



2015. okt. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

gyerekesnek tűnik...

szerintem akar tőled valamit, lehet csak szexet, de lehet kapcsolatot...ezt ő tudja...

viszont úgy tűnik nem akarja elveszíteni a barátságod ha mégis nemet mondanál...


22F

2015. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy ezt csinálja, akkor ne haverkodj vele többet, rá se nézz, hozzá se szólj.
2015. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy mostantól kezdve, ha ezek után még találkozol vele kettesben, pláne ha felmész hozzá. Mondjuk eleve mi a francnak ülsz bele bárki ölébe, aki nem a partnered? Nem érzed, hogy ez túlzás? Bátorítod a srácot ezekkel az "ártatlan" simogatásokkal és összebújásokkal, aztán felháborodsz, ha meg akar dugni... veszélyes játék ez, de minden játszmához két ember kell és te is ugyanúgy benne vagy.
2015. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!