Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van rám megsértődve?...

Miért van rám megsértődve? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Szóval... arról lenne itt szó, hogy volt legjobb barátnőmmel egyik nap beszélgettünk, és szóba kerültek a küzdősportok. Kijelentette, hogy Ő K1-re akar menni. Pártoltam ötletét, míg utána nem néztem, hogy mi is az. Említette, hogy édesanyja ellenezte döntését, ám ebbe én is benne voltam. Hisz ő egy hölgy, nem egy bika. Ezen teljesen kiakadt, hisztizni kezdett nekem, hogy Ő azt csinál, amit akar. Az lehet. De annak van következnénye. Mégtovább hisztizett, egyszercsak eldurrant az agyam: Kijelentettem, hogy rám ne számítson, ha egyáltalán beveszik és lesz valami.

Erre felháborodottan elujságolta ezt egyetlen drágaságának, aki ennek hallatára irtózatos nyelvtanilag lósz@r mondatokkal támadt rám. Eléggé sz@rul esett, hogy a magánéletünket másnak is kiadja... lehet, hogy a legjobb barátnőjének mondta el, de akkor is... nem rá tartozik.

Mondtam, hogy egy kis időre van szükségem... hisz eléggé feszült vagyok, és haragtartó. Pár nap múlva rámírt: Mennyi idő kell még neked? Mert ha b***ki nem akarsz többé velem beszélni akkor közöld velem h ne várjak mint a h*lye h mikor jelentkezel.... Meg akkor nem tartanám fent ezt a csoport beszélgetést amit nem is használok.

Gondoltam, nem írok neki vissza... ismét csak rontanék a helyzeten. Aztán kb. egy hét múlva ismét rámírt: Látom, nem érdekel... ezügyben csá xd

-És kilépett a csoportból...

Gondoltam, csak haragszik. Majd csak lenyugszik és megbeszélem vele.

Aztán rámírt a barátnője facebookjáról: B*szodj meg. K*rv@ kedves vagy, h nyáron elvileg legjobb barátok voltunk, tok joban voltunk meg minden, erre most meg le se sz@rsz. Szép barát vagy mondhatom xDD

Egyszerűen nem fogja fel, hogy Miatta van ez az egész... vagyis én úgy érzem. Nem esett le neki, hogy csak féltem Őt... mindegy. Ennyi lenne...


2015. okt. 14. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyikőtöknek kevesebb esze van a másiknál...
2015. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lizzy93 válasza:
Most akkor min akadtál ki? Hogy azt a sportot választotta, vagy hogy elmondta a másik barátnőjének? Egy dolog, hogy ellenzed, de akkor milyen jogon borul el az agyad? Egyébként szíve joga megbeszélni ezt a problémát azzal akivel akarja, pláne ha a legjobb barátjának mondja el. Azt meg miért nem mondod el a barátnődnek, hogy csak félted? Utána meg hogy ,,kell nekem egy kis idő", nem csak haragtartó vagy hanem sértődős is . TE kérsz tőle időt miközben TE bántottad meg? Rossz döntés volt nem válaszolni, (azt is megírhattad volna neki, hogy még nem döntöttél), így jogosan érzi, hogy le se sz@rod. És miért kell ezen így kiakadni? Csak egy vita! Megéri neked, hogy tönkre tedd vele a barátságodat, csak mert neked nem jön be az a sport? De a bnőd se lehet valami észkombány, hogy ezen így fennakad. Értem miért voltatok eddig barátok. Két hülye csitri....
2015. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!