Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszi a legjobb barátja...

Azt hiszi a legjobb barátja vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy haverom most azt hiszi legjobb barátok vagyunk ezért rajtam lóg. Idegesít a hirtelen hangulatváltozása. Mit csináljak hogy levakarjam magamról? Ráadásul nem is viselkedik legjobb barátként. Mondom neki a számomra fontos dolgokat erre közli hogy unja. Pff. Meg megyek a folyosón megállok,fél lépést hátrálok,máris belé ütközök. Túl szorosan áll mellettem,pedig szóltam neki hogy ne tegye. Órán is mindig beszél hozzám,pedig figyelnék az órára. Segítsetek,mit tegyek hogy ne legyen "legjobb barát"?

2015. okt. 14. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a pici szád és beszélj vele? Nehezedre esik kimondani, hogy "ha unsz, akkor menj haza" vagy "ne most, figyelni akarok" vagy akár "légy szíves hagyj békén, nem vagyunk ennyire jóban"...
2015. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!