Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van, hogy ha megszűni...

Az miért van, hogy ha megszűnik a közös érdeklődési kör, akkor 0,5-1 év és a barátság/haverság is megszakad?

Figyelt kérdés

Gyúrás, motorozás, autótuning, bulizás, síelés során rengeteg embert megismertem. Évekig együtt űztük a programokat. Amint én vagy valaki ezt befejezte, utána rövidesen megszűnt a kapcsolat. 1-2 van csak akivel azóta is heti rendszerességgel beszélünk.

Normális ez így szerintetek?


2015. okt. 17. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen normalis.
2015. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Részemről nem szakad meg, még ha évekig nem beszélünk, akkor sem. Hogy a másik hogy gondolja, azt nem tudom. Általában én senkit nem szoktam keresni, hanem mindig hagyom, hogy ők keressenek, ha akarnak, de ettől még ugyanúgy bírom őket, csak nem akarok senkinek a terhére lenni, mindig csak olyanokkal szoktam együtt lenni, akikről biztosan tudom, hogy szívesen vannak velem, vagyis ha ők keresnek engem.
2015. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem volt az olyan mély barátság.Csak volt 1-2 dolog ami össze kötött két embert.


Nekem volt tanfolyamon egy csopitársam,mivel útba estem neki,mindig elvitt kocsival,meg haza is hozott.Sokat beszéltünk,tanfolyamon mindig együtt voltunk,tökre jól össze dolgoztunk,aztán levizsgáztunk és kb havi 1 ha beszélünk,pedig előtte durván sokat.Nem csak a tanfolyamról,hanem bármiről eltudtam vele beszélgetni.


Szóval van ilyen,sokszor a gimis barátságok is ilyenek, ott össze köt titeket aztán vége akkor a barátság is megszűnik,ez így volt velem is.

2015. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a felsoroltak közül egyik sem egy olyan "hú de mély" dolog, mely életre szóló barátságokat kreálna.
2015. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!