Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több fiú, huszonéves nem mer ismerkedni lányokkal? Miért gátlásosak, félénkek, frusztráltak? Hol az önbizalom ami ehhez kell?

Figyelt kérdés

Csernu azt írja,hogy a férfiakat jobbár a nők nevelik.

Lehet,hogy a nők hiábaj ?:-))

Szóval miért nincs elég önbizlamok a srácoknak odamenni a lányokhoz?

Vagy egyszerűen olyan világot élünk ami gátlásossá,szorongová tesz minket embereket,egy részünket míg másokat meg gátlástalanná.

Most itt nem arra gondolok,hogy alányok is gátlásosak,mert nem elégedettek a külselyükkel. Ez a férfiaknál is meg van.

Kell nekik ez a "csajozásoktatás"?

Bocsánat az általánosításért. Ikább csak sokakara értem és nem mindenkire.

Kéréds ha csak odamegyünk egy lányhoz,hogy szia szeretnék veled megismerkedni8esetleg hozzá tesszük-mert tetszel)akkor az életképes-e vagy nevetnek egyet a lányok és továbbállnak?

És a viszautasítások? Mennyit kell elfoganiuk ahhoz,hogy már ne zavarja őket?

Kérdés,hogy a lányok tudják-e még kezelni ezt vagy már csak a duma, a ruha, meg a külsőségek számítanak?

A -Szia megiszol velem valamit?Mert tetszel nekem és szeretnék megismerkedni veled.- már nem űködik.

Vagy a baj már nem csak a srácok önbizalmával van hanem már a lányok,csajok,nők is másként állnak hozzá és mást keresenk és mást várnek el?


2012. febr. 10. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
alapvetően nem értem a gondod. Túl sok egyszerre. De ez szerintem igaz: "olyan világot élünk ami gátlásossá,szorongová tesz minket embereket,egy részünket míg másokat meg gátlástalanná. "
2012. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
A net,meg a túlzott virtualizálódás degenerálttá tette az emberiséget...ezért van ennyi beszari szerencsétlen...Tisztelet a kivételnek!
2012. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem járok bulizni, nem szeretem a társaságot, nem vagyok jóképű, nem vagyok menő, így nem merek próbálkozni. Tudom, hogy sok (sok?) lánynak ilyen fiú kéne (legalábbis "papíron":P), de nem szeretem másra erőtletni a társaságom. Illetlenségnek éreznék csak úgy leszólítani valakit.
2012. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert az folyik mindenhonnan, hogy ha nem vagy sikeres, gazdag nagymenő, akkor egy senki vagy. És sokan el is hiszik sajnos.
2012. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Olvasgatva,hogy mit kínálnak az ismerkedést oktatók olyan érzésem van,hogy egy ilyen rejtett világba csak nagyon kevesen látnak be.

Tényleg ennyire nehéz ismerekdni,megközelíteni a lányokat vagy túlmisztifikálják ezt az egészet ?

2012. febr. 10. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyrészt a médiának köszönhető.


a legtöbben próbálnak azonosulni az ott látottakkal...és egy egyszerű nő elég ha jól néz ki már megkaphat egy milliomos pasit, de fordítva???? :)


ugyanakkor egy átlagos pasinak mit kell tennie, hogy menjen oda egy ilyen nőhöz akikről azt látja h ilyen nagymenő gazdag pasikkal vannak együtt....


ugyan is lehet h a csaj a 20millás autóbol átszállna az 1 milliós nem vadiúj autóba, csak ez nem így néz ki kivülről.....nagyon nehéz ezt elképzelni......

2012. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én inkább csodára várok :D
2012. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt a már fentebb sorolt dolgok miatt, a médiaszenny miatt. Másrészt, mert ti csajok, ha társaságban vagytok, elég megalázó, gusztustalan módon tudtok kikosarazni 1-2 srácot, hogy az vmi embertelen.
2012. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg legalább annyi csaj is egyedül gubbaszt otthon és várja a csodát, ahelyett, hogy merne tenni valamit. rengeteg ilyen embert ismerek. munka-iskola után haza mennek, és mint a gyerekek nekiülnek játszani a számítógép elé. és csodálkoznak, hogy nincs senkijük. menni tenni kaparni kell baker! kikosaraznak? szuper! tanulj belőle! nem kell összeroskadni! mindenkinek lehet párja! csak meg kell keresni! de nem otthon ülve!
2012. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Selejt vagyok, olykor ilyen emberek is születnek:)


Nem vagyunk olyan sokan (még?), állítólag csak a férfiak 1.5%-ának vannak ilyen problémáik.

2012. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!