Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék "megismerkedni" vele?

Hogy tudnék "megismerkedni" vele?

Figyelt kérdés

A suliban láttam egy rocker fiút. Nagyon helyesnek tartom, pont az én "ízlésem".

Idén jött a suliba, egy évvel nagyobb nálam (de iskolai évre két évvel, mert én később mentem suliba...)

Én is szeretem a rockot, punkot, ez egy közös pont lehet, de nem tudom, hogy mit csináljak, hogy észrevegyen.

Kérdezősködtem felőle, és eléggé "elérhetetlennek" tűnik, nem tudom, hogy hogy figyelhetne fel rám. Még nem voltam ilyen szituációban. Az mit jelent, ha ma a folyósón rámnézett kábé három másodpercig? az már konkrét 'nézésnek' számít, vagy csak úgy átsiklott a tekintette rajtam? az első célom nem az, hogy egyből randizni menjek el vele, hanem, hogy megismerkedjünk baráti szinten... nagyon sziptakiusnak tartom. mit csináljak?



2014. okt. 6. 20:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amúgy már arra is gondoltam, hogy elkezdek neki köszönni mindig, amikor látom, ez jó trükk lehet, de nem tudom, hogy bejön-e. tapasztalatok?
2014. okt. 6. 20:22
 2/14 A kérdező kommentje:
légysziii, válaszoljon aki tud!
2014. okt. 6. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
írj neki pl helo te vagy az az új ha x edikes ha válaszol hajrá ha bunkó inkább mással probálkozz
2014. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazából nem "új". mert kilencedikes, most jött a suliba. nem akarok fészbukkon ráírni, mert az olyan, mintha nem gondolnám komolyan és csak ott akarok beszélgetni vele...
2014. okt. 6. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
szia köszönès jò ötlet 19f rocker
2014. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint az nem fura, hogyha pl elmegyek mellette, akkor ráköszönök. ha visszaköszön, persze csak akkor folytatnám tovább, hogy amikor máskor is látom, köszönök neki?
2014. okt. 7. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
persze mivel köszönsz neki minden nap egy idõ után nem leszel.neki annyira idegen ha beszèlgetèst akarsz kezdemènyezni :)
2014. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

és feltételezzük, hogy már egy ideje köszöngetünk egymásnak. akkor mennyi idő után léphetnék tovább? egy hét, egy hónap? feltételezzük, hogy túllépünk a köszönéseken, odamegyek hozzá. s akkor tovább? "szia. ???" ezután? vm ilyesmi? "szia. figyeltelek már egy ideje, láttam rajtad azt a jó xz zenekaros pólót. szereted őket? én is..." :D


térjünk vissza. mi van, ha pár köszöngetés után rákérdez, hogy tulajdonképpen miért is köszönök neki. mit válaszoljak? konkrétan csak nem mondhatom meg neki, hogy "mert k*baszottul helyesnek tartalak". valami frapppáns kéne...

2014. okt. 7. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
ÖMMM hát hozzám már jöttek ozzal ezzel a jó a pólód szöveggel nekem kínos volt neki még jobban próbálj valami olyan témát keresni ami természetes :) és akár pár nap után is lehet mondjuk hétvégén lesz xy koncert te nem jössz vagy hasonló ebböl is ki lehet indítani kismillió beszélgetést :)
2014. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a pólós kihúzva... shaj, ha lennének itt koncertek :)
2014. okt. 7. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!