Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha kimentek szórakozni ti ezt...

Ha kimentek szórakozni ti ezt csináljátok?

Figyelt kérdés
12 voltunk a csoportban 3 nem reagál soha sem ha kiírtunk valamit ha valaki nem jött el akkor elkezdték kibeszélni ezt nem értettem miért teszik volt olyan akire külön ráírtam hogy bejön mert hónapok óta eltűnt ha össze jött a csapat vagy veszekedés vagy bebasztak azt elmentek haza kicsi dolgon is össze vesztek hiába jártál a kedvébe kaja,pia,zene akkor sem elég durván piszkálták egymást meg depiztek szerintem ha kimegyünk szórakozni akkor ki kell kapcsolódni és lazítani kell közös emlékeket gyűjteni

2015. okt. 21. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem ezt szoktam csinálni, ha szórakozni megyek, sőt, ha ilyen haverjaim lennének, akkor tuti, hogy velük nem mennék szórakozni.
2015. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké, most írd le értelmesen!
2015. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez most egy darab mondat volt, jól érzékelem?
2015. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adom az 1-es véleményét.
2015. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, szokjatok már rá a mondatzáró írásjelekre! Amúgy meg nem, nem csinálom ezt, ha szórakozni megyek.
2015. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy így írtam le .
2015. okt. 21. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

H akartok szórakozni alkohollal? Mindent tönkretesz.

Nem csoda ennyire retardált módon viselkedtek.

"ha valaki nem jött el akkor elkezdték kibeszélni"

Te milyen emberekkel vagy kapcsolatban?? hahaha

Tönkre akarod tenni magad?

2015. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!