Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki párkapcsolatban van...

Ha valaki párkapcsolatban van annál miért szűnik meg szinte, hogy a barátaival elmenjen szórakozni?

Figyelt kérdés

Húgom és legjobb barátnőm is,mióta pasijuk van egyikkel se lehet bulizni menni,mert hát hogy nézz az ki,hogy párkapcsiban vannak és buliznak.

Nem értem miért olyan nagy dolog ez.


Tök rossz,hogy barátnőm is a pasijával tök jól elvan,isznak,bulizgatnak,persze otthon.


Persze velem alig akar eljönni discoba bulizni. Akkor is végig beszéli kb az egészet a pasijával.

Régen mikor nem volt pasija 2 hetenként mentünk,űztük rendesen.Ez pedig nagyon hiányzik :(


Nincs párkapcsim,de én ennyire nem szeretnék besavanyodni.Hogy párkapcsolat és akkor ájuljunk már el. Mindenki más le van szarva..


Csak szerintem nem fer dolog ez egy legjobb barátnőtől?


Persze nem általánosságban írtam,kivételek vannak.Csak bnőmön,húgom kivül ismerek pár embert akik ugyan ezt teszik.


2014. nov. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Két oka lehet, az egyik, hogy még friss a kapcsolat, nem tudnak betelni egymással, sülve-főve együtt akarnak lenni.

A másik, hogy már régi a kapcsolat, nemcsak szeretik egymást, de időközben egymás legjobb barátaivá is váltak, ilyenkor eljárnak barátokkal bulizni, de a legtöbbször úgy, hogy ők ketten és a barátok.


A disco-ról meg annyit, hogy sokan főleg ismerkedni járnak oda és amikor már van egy kapcsolatok, az egész disco elveszti a varázsát.


A barátságokat persze nem szabadna megszakítani ilyenkor, de az biztos, hogy kicsit kevesebb idő jut ilyenkor a barátokra. Próbáld meg, hogy ne buliba hívd a barátnődet, hanem beszélgetni, beülni valahova, együtt csavarogni.

2014. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én és barátnőm például sose ismerkedni mentünk a discoba, a pasikat elhessegettük,pedig egyikünk sem volt párkapcsolatban. Szórakozni mentünk!!! Kikapcsolódni!

Táncolni!!


Mindig vagy hozzájuk megyek vagy beülünk vhová.

De én bulizni is szeretnék vele.

Viszonylag sűrűn találkozunk,beszélünk.

De azért jó lenne ha nem mindig csak beszélgetésből,lelkizésből állna egy találkozás hanem kikapcsolódással is! Barátságban fontos a kikapcsolódás és az,hogy beszélgetünk,meg lelkizünk az nem épp kikapcsolódás.Nekem nem az,néha jó néha kell,mert tök jó meghallgatni a másikat,segíteni neki.

De nem ér fel egy közös szórakozással.

Tudom,hogy idővel a párkapcsolatban legjobb barát is lehet a másik. De ettől függetlenül a barátokra akkor is lehet számítani ha éppen a párkapcsinak vége.


Meg barátnőm sokszor mondja,hogy neki ezekhez annyira nincs kedve.Ilyenkor eléggé rosszul leszek lelkileg,mert tudja,hogy ez nekem fontos.Én is megteszek dolgokat amik nekem kellemetlenek,de hogy neki jó legyen megteszem!

2014. nov. 29. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

"De ettől függetlenül a barátokra akkor is lehet számítani ha éppen a párkapcsinak vége."


Meg fordítva is: lehet, pont csak a párunkra számíthatunk, ha vége a barátságnak, mert ilyen is előfordulhat.


Viszont ha nincs kedve a barátnődnek bulizni, akkor lehet jobb is, ha nem erőlteted. Ha mégis elmenne veled és azt látnád, hogy nem érzi jól magát, unja az egészet, neked sem lenne olyan jó az a buli.

Esetleg próbálj meg más barátokkal, társasággal bulizni járni.

2014. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnődnek és a húgodnak nem lett kevesebb szabadideje. Most is pont ugyanannyi van, mikor egyedülállóak voltak. Csak átcsoportosították a szabadidő eltöltését, pontosabban azt, kivel töltik el.


Ha lesz párkapcsolatod, a most üres, unalmas szabadidődet vele fogod tölteni és nem azon fogsz szomorkodni, hogy egyedül vagy, mint a kisujjad.


Egyébként igazad van, 10-ből 8 embernél a párkapcsolat kontra barátságnál erősen a párkapcsolat felé billen a mérleg. Ismerek olyat a baráti körömből, aki gyakorlatilag ki X-elte magát minden közös program alól a párkapcsolata miatt. Viszont olyat is ismerek, aki simán otthon hagyja a párkapcsolatát és elmegy a barátaival ide-oda. Mondjuk ő erős személyiség is, rá tényleg lehet azt mondani, hogy egyéniség.

2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rajta kívül nem nagyon vannak barátaim sajnos.


Viszont az,hogy most egy péntek estét vagy egy szombatot beáldoz havi 1x mondjuk egy bulira,ahelyett,hogy a párjával lenne szerintem nem sok. Mivel vele lakik! Ha csak hétvégente taliznának megértem.Amúgy szabadidejében is elég sokat van velem barátnőm,mivel a párja korán elmegy és este 6 körül ér haza.Csak nekem be kell hozzá utaznom ami 1 óra. Aztán elvagyunk.Akkor szoktam haza jönni amikor a párja haza ért vagy előtte kicsivel.Szóval heti 3x-4x tuti találkozunk.Nekem nem ezzel van baj,hanem,hogy szórakozni nem megyünk.


Nyilván nekem azért rossz,mert nincs senkim.De rajta vagyok az ügyön.Bár ettől függetlenül ugyan úgy elmennék szórakozni barátnőmmel,hogy van vkim.

Nem b...szni megyek csak hülyéskedni,kikapcsolódni.

2014. nov. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!