Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejthetném el?

Manó10 kérdése:

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó,aki nekem szimpatikus,bejön


.Egyszer beszélgettünk én szólítottam meg,majd a buliban ahol voltunk hívni akartam táncolni.De ő konkrétan vissza utasított

.

Azóta nagyon rosszul vagyok lelkileg ez miatt.!!


Múltkor összefutottunk szintén a buliban,de nem köszönt és úgy csinált mintha nem is ismernénk egymást.Nem köszönt.


Hogyan tudnám kiverni a fejemből?Valahogy elkéne felejtenem,de annyira ideges vagyok,h visszautasítottak,mert eddig még nem volt ilyen...


Ő meg úgy tesz mintha csak egy beszélgetés lett volna...vagy ezt is gondolja?Nem eshetett neki jól h odamentem hozzá??


21/L



2015. okt. 22. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jön be neki, hogy te nyomulsz rá. Hiszen te szólítottad meg és te hívtad el táncolni. Nem hagytad meg neki a kezdeményezés esélyét férfiként. Van ilyen. Felejtsd el!
2015. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy leakarja zárni az ismeretséget. Nem akar tőled semmit, és igen, valószínű hogy neki csak egy beszélgetés volt. Hagyd békén, ne nyomulj rá. A hiúságod meg majd túléli.
2015. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy így


[link]

2015. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki csak a külsőt nézi. Ne aggódj lesz még pár ilyen csalódásod, majd hozzászoksz.
2015. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Paxel válasza:
Igen, ha csak így simán odajöttél volna hozzám biztos,hogy én is elutasítottalak volna. Gondold magad ilyenkor annak a srácnak a helyébe: ha te fiú lennél és hirtelen egy lány csak úgy oda menne hozzád, hogy azt se tudod hogy ki akkor biztos hogy te is leráznád.
2015. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, így megy ez azokkal, akik valamiért teszenek...
2015. okt. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!