Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejthetném el a legjobb...

Hogy felejthetném el a legjobb barátnőmet, akivel 3 éve nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt nem àll szóba velem, amihez a pasijának is köze van és iszonyúan fáj, hogy úgymond őt "választotta" helyettem, holott én ilyen választás elé sosem tettem. Úgy néz ki, már sosem lesz a régi a barátságunk, mégis nagyon fáj, hogy elveszítettem őt...

2015. júl. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod felvenni vele a kapcsolatot és tiszta vizet önteni a pohárba? Ez lehet, hogy segítene a feldolgozásban, ha még nem is sülne el pozitívan a dolog... de ki tudja?
2015. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Korábban volt pár próbálkozásom, írtam neki, de nem reagált. Viszont pár hete láttam, hogy a szomszéd utcában dolgozik és még nem voltam rá képes, hogy bemenjek hozzá beszélni.Nem tudom, szóba állna-e velem egyáltalán és azt sem, hogy hogy viselném, ha nem. Abban reménykedek, talán majd ő megkeres.
2015. júl. 7. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki és keresd fel ha három év után is gondolsz rá igazán jó barátnők lehettetek hát keresd fel nyissatok új lapot..
2015. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.


Figyi, mindenképp neked kell lépned és neked kell megpróbálnod! Gondolj bele, hogy mennyit szenvedsz miatta. Vajon ő is gondolt rád ez idő alatt? Csak úgy tudhatod meg, ha megkérded tőle és megpróbálod vele megbeszélni ezt az egészet...


Elhiszem, hogy félsz az "igazságtól", de ha elutasító választ is kapsz, sokkal jobb lesz a későbbiekben, mert lesz esélyed továbblépni és új legjobb barátnő után nézni... :) Akit meg is érdemelnél!

2015. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van, csak nehéz, de ilyen az élet. ;-)

Egyes válaszoló: 10 évig voltunk legjobb barátnők, középsuli első napjától, kibírtunk már 3 év távollétet is, amikor csak párszor tudtunk találkozni az egyetem miatt. Köszönöm a biztatást! Bár nem tudok már úgy tekinteni az emberekre, mint leendő baràt- vagy legjobb barátokra, egyszerűen elvesztettem az emberekbe ejtett bizalmamat.

2015. júl. 7. 20:30
 6/7 anonim válasza:
Tudom mindenki azt irja hogy próbáld meg, irj rá beszélj vele de szerintem hagyjad..velem is pont ugyanez volt a legjobb barátnőmmel, még mindig fáj hogy elveszítettem de néha hagyni kell a dolgokat majd lesz más valaki aki téged fog választani bármelyik pasi helyett!:)
2015. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Igazad van, de mondom, ha nem beszél vele (és ha még elképzelhető, hogy negatívan is alakul az egész) soha nem fogja tudni ezt magában lezárni. Lezáratlan ügynek fogja érezni egész életében. Szerintem.
2015. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!