Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?

Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval elég visszahúzódó lány vagyok és úgy érzem ez az egész ismerkedés vhogy nem az én műfajom

Viszont már annyiszor megszívtam ezzel, h túl későn jöttem rá, h mit szalasztottam el, ezzel a zártságommal.

van egy srác a suliban, aki nagyon rendesnek tűnik, és sztem én is szimpatikus vagyok neki, mivel már többször odajött hozzám, meg ha nem is mellém, de mindig a közelembe ül a suliba és ha csoportmunka van vhogy mindig úgy intézi h egy csoportba kerüljünk. az eddigi beszélgetéseink azonban teljesen tartalmatlanok voltak, csak az órákról meg a suliról beszélhettünk

hogy kerüljek közelebb hozzá? milyen témákat hozzak fel neki, amiből nem az jön le, h nyomulnék rá meg ilyenek?? mert pont azt érzem, h ő sem mer jobban megnyílni.

17/L


2015. okt. 23. 00:06
 1/1 Trauboy válasza:

Kérdezz rá, hogy suli után nincs-e kedve sétálni egyet? Vagy elmenni egy parkba? Ha belemegy, akkor onnantól kezdeményeznie kell, ha nem teszi, hagyd a fenébe!

Én is félénk vagyok, de bárkit el merek hívni egy talira!

18/F

2015. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!