Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm és másokkal lóg?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk legjobb barátnők,sohasem volt ilyen jó barátságom senkivel.Jó irányba változtunk mindketten egymás által.Tele voltunk programokkal és a legbizalmasabb dolgait is elmondta nekem,persze én is neki.Nyáron még minden rendben volt nagyjából,bár ott kezdődött az egész.

Van egy haverja,akivel egyre jobban lett,a srác bevitte őt a társaságába.Pár hónap alatt a barátnőm oszlopos tagja lett ennek a társaságnak.Néha engem is hívott és őszintén én is nagyon jófejnek tartom őket.Kicsit talán izgalmasabb és spontánabb emberek mint én,ezt bevallom.

A lényeg,hogy mostanában csak velük van.Minden nap találkozik velük legalább 2-3 emberrel a társaságból,engem pedig totálisan elhanyagol.Facebookon is csak a semmiről beszélünk,HA esetleg visszaír (régebben azonnal visszaírt).Múltkor a társaság EGYIK TAGJA (!) hívott el a társasággal iszogatni,a legjobb barátnőm tojt a fejemre a program alatt is.Tudom,ha lesz valami problémája azonnal rohan hozzám,aztán ha minden oké megy szórakozni a társasággal.

Nagyon elszomorít ez a helyzet és hiányzik,de nem nagyon tudom,mihez kezdjek.Esetleg van valami tanácsotok vagy tapasztalatotok?Előre is köszönöm!

16/L


2015. okt. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van. Barátságok jönnek-mennek. Nyissál új emberek irányába.
2015. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ.

Problem solved.

2015. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, meg kell,hogy beszéld ezt vele!


Vannak emberek akik megfeledkeznek magukról és másokra hirtelen nem fordítanak időt. Viszont ha szólsz neki lehet észhez kap :)


Nekem legjobb barátnőm nem egyszer csinált hasonlót,de megbeszéltem vele és változtatott rajta. Új emberek hirtelen érdekesebbek lesznek.Tudja,hogy jóban vagytok,ott vagy neki.Így úgy gondolja természetes,hogy te ott vagy neki.Így ő új emberek felé nyit.


Velem is volt ilyen ebben az évben,elmentem tanfolyamra,ott megismerkedtem egy csajszival. Sok hasonlóság volt bennünk.Aztán mivel reggeltől estig együtt voltunk a gyakorlaton megszoktuk egymást stb.Aztán sokat írogattunk esténként. Kicsit hanyagba vettem barátnőmet,mert mire haza értem fáradt voltam nem mentem át hozzá (persze ő meg lusta volt jönni,na mindegy ez is egy külön kategória) Aztán így nem sokat találkoztunk. Kevesebbet beszéltünk. Aztán én ezt észre sem vettem,csak mikor átmentem és beszéltünk,majd mondta,hogy szép barát vagyok,hogy le se szarom őt,mióta megismerkedtem azzal a csajjal és stb.

Megbeszéltük változtattam rajta. Mi is két éve vagyunk legjobb barátnők mondjuk én 1x csináltam ilyen hanyagolást,míg ő vagy 3x-4x is. De beszéltem mindig a fejével.

2015. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Beszéld meg négyszemközt vele a dolgokat.
2015. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!