Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek be fogok tudni...

Szerintetek be fogok tudni illeszkedni teljesen?

Figyelt kérdés

Angliába költözünk és félek kicsit,hogy az angolok máskpp fognak kezelni és nem lesznek barátaim

eselteg taoasztalatok?mit gondoltok? 16L



2015. okt. 24. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott is homo sapiensek élnek.

Ott is megvannak a normális emberi értékek,ha megbecsülöd magad a melóhelyen,rendesen viselkedsz az iskolában,és normálisan viselkedsz az életben,biztosan lesznek barátaid.

A legfontosabb az lenne,mire kiköltözöl, valamennyire tudjad a nyelvet, mert anélkül valóban nehéz lesz.

Szóval tessék tanulni.

Ne félj ettől,inkább örülj neki,kaptál az élettől egy óriási lehetőséget,sokan cserélnének veled...

Fel a fejjel,és kezd el azt a nyelvtanulást:)

2015. okt. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom<3
2015. okt. 25. 02:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is cserélnék veled:c Mindig is arról álmodtam hogy elmehessek Angliába/Amerikába:c Akár mint cserediák, de ott lakni egy álom nekem:c

Amúgy tuti hogy beilleszkedsz, de tőled és a környezettől függ hogy mennyi idő alatt:)

Sok szerencsét!:D

2015. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,es biztos sikerulni fog!!
2015. okt. 25. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez leginkább tőled függ, nekem nem igazán sikerült elsőre a beilleszkedés, de egy kis idővel már sokkal tűrhetőbb és szerethetőbb lett a helyzetem. Amit mások is ajánlottak, hogy időben kezd el tanulni a nyelvet, mert ha az félvállról veszed, akkor nem fogod tudni jól érezni magad az angolok és más bevándorlók társaságában. Azon pedig nem kell aggódnod, hogy nem fogadnak majd be a többiek, ha te rendesen állsz majd hozzájuk akkor ők is rendesek lesznek veled.


16/F

2015. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!