Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is volt/van ilyen?

Veletek is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és tudtommal nem vagy leszbikus,egyáltalán nem érdekelnek a lányok...de az egyik osztálytársam(szintén lány) nagyon szimpatikus..nem úgy értve,hogy tetszik,hanem úgy érzem,hogy ő igaz barátom lehetne..több mint egy éve ismerem már és mindig azt várom,hogy megöleljen meg ilyesmi..ez egyfajta lelki kötődés vagy micsoda??nem igazán akarom ezt neki elmondani mert én is bizonytalan vagyok kicsit..nem értem az egészet:D közelebb szeretnék csak kerülni hozzá..csak úgy érzem,hogy ő falat húz maga köré..
2015. okt. 25. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ne mássz a nyakára, ne buzulj nagyon idegesítő szokás
2015. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Csak én fiú vagyok. Több helyen olvastam, és beszéltem is már emberekkel akik így éreznek a legjobb barátjuk iránt. Csak nagyon közel szeretnél kerülni, és jól esik a társasága.


Nem vagy leszbikus, max biszexuális. De ha más lány nem érdekel akkor az sem, csak szereted nagyon a barátnődet; és belsőségesebb viszonyra vágysz.

2015. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, pont így érzek:)

Van egy fiú akit a neten ismertem meg, és rögtön éreztem olyan barátság szerűt:D Jah, valami lelki kötődés vagy miazisten lehet.

Nagyon jól el tudunk szórakozni meg elbeszélgetni:D

Teljesen normális ez szerintem:))

2015. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kívánod testileg s érzelmileg sem.

Hogyan jött szóba lezbikus szó?

Beszélj vele érzéseidről és fejezd ki őket ha olyan( pl ölelés adására vágysz felé).

2015. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem erről egyből az jutott eszembe, hogy talán azért érzel így, mert teli vagy szeretettel, csak nem tudod kinek ezt "odaadni", és most találtál egy nagyon jó barátot, akire te ezt a szeretet át akarod adni, bár ha egyből túl sok szeretet "adsz neki", mármint folyton a nyomában jársz és a seggébe vagy és állandóan ölelgeted akkor talán félre fogja érteni. :)
2015. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!