Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te soha nem vagy féltékeny,...

Te soha nem vagy féltékeny, ha a barátaid nem veled töltik az idejüket, hanem másokkal is szórakoznak?

Figyelt kérdés
Mert engem ez valahogy idegesít, de nem tudom, miért.

2015. okt. 25. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM. Mivel tökéletesen megbízunk egymásban, ezért soha semmilyen esetben sem lennék féltékeny, és nem is akarnám semennyire bekorlátozni.
2015. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Egyikük se a magántulajdonom, és amíg nem hanyagolnak el engem, addig teljesen normális, hogy másokkal is szórakoznak.

Sőt, én csak örülök, ha nem kell mondjuk diszkóba járnom velük, mert azt utálom, menjenek más, bulizósabb típusú emberekkel. :D

2015. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam féltékeny,amikor hanyagolt legjobb barátnőm mások miatt,hanyagolást úgy értsd,hogy napokig alig lehetett elérni,ha elértem lerázott,hogy xynal van és stb. Kb 2 hétig ment,hogy alig beszéltünk,majd nem kerestem. Aztán már hívogatott. De megbeszéltük azóta próbálja az egyensúlyt megteremteni,hogy attól mert mások is vannak,nem kéne hanyagolnia. De mióta beszéltünk nem vagyok féltékeny.

Szórakozni nélkülem nem jár,mert az állítólagos haverjai otthagyják a buliba.Én meg ugye mellette vagyok,bár volt nélkülem párszor,nem esett rosszul,mivel hívott,csak nem tudtam elmenni.

2015. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem találsz rá okot és még is hagyod felidegelni magad tudatosan. Na az gg.

Nem engem sosem. Eléggé rossz akarónak kell ehez lenni.....

2015. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!