Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék még tenni az...

Mit tudnék még tenni az ellen, hogy minden nö haverom, barátom elöbb-utóbb fejébe veszi hogy akarok töle valamit?

Figyelt kérdés

2 évig volt egy nagyon jó csaj barátom. 26 vagyok, ö 24. Soha nem gondoltam rá nöként, nem az esetem meg amúgy se vagyunk egy "súlycsoportban". Kb. naponta megkörnyékezi 10 pasi.

Sok mindent meg tudtunk beszélni, jó volt hogy kölcsönösen lâttunk dolgokat a másik nem szemszögéböl. Ö azt mondta mindig, én vagyok a legjobb barátja, én a húgomként kezeltem. Soha semmi jelet nem adtam felé, nem beszéltem vele úgy, nem érdekelt szexuálisan sem. Mindenkinek egyértelmüen megmondtam hogy semmi nincs közöttünk. Sokan tényleg azt hitték testvérek vagyunk.


Sajnos néhány új barátnöje telebeszélte a fejét. Azt mondták neki, hogy én 100% szerelmes vagyok belé, ök látják ennek jeleit, söt sok jó pasit szerintük azért nem tud felszedni mert azt hiszik a pasija vagyok.. Oda jutottunk, hogy egyszercsak a semmiböl nem tudtam többet elérni. Viszont hallottam vissza dolgokat: mindenkinek rosszakat mond rólam, magyarázkodik hogy soha nem járna velem, sokak szerint sértve érzi magát már a felvetés miatt is. Kínosan érzi magát, hogy mások az ö lehetséges párjaként néznek rám. Többen mindták neki, hogy milyen jól összeillenénk, amire síró-dührohamot produkált. Mert neki ez sértés. Vicces hogy elötte ez az ismerösök fejében sem merült fel, az egészet ö indította el az új barátnökkel.

Mégegyszer mondom: eszembe se jutott. Ez a barátnök agyréme. Még azt is bemagyarázták hogy az én taktikám része hogy kikértem más csajokról a véleményét, segített nekem csajozni. Söt a 2 év alatt kb. 15 nöt mind azért szedtem fel, hogy ö féltékeny legyen.


Sajnos nem ez az egyetlen eset. Elöbb-utóbb zavarja a nöket ha nm kezeljük öket nönek, mégha barátság vagy "friendzone" esete is áll fennt. Bántja a nöiségüket, hogy itt egy pasi aki nem veszi figyelembe, hogy nök.


Mit lehet még ez ellen tenni? Van barátnöm pl. akivel nagyon jól megvagyunk, el is mesélem a csajnak a részleteket, érzelmileg is, erre kitalálja hogy szerelmes vagyok belé. Honnan jön ez?



2015. okt. 27. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfi-nő barátsághoz el kell érni egy bizonyos életkort, érettségi szintet. Visszagondolva, saját magamat huszonéves korom elején igen csak gyerekesnek látom, aztán érettebb lettem és talán kevésbé egocentrikus. Sokan még felnőtt korban sem képesek férfi-nő barátságra, mert az egyik mindig többet akarna.

Mi az oka? Sok oka lehet: önbizalomhiány, önzőség, irigység, rivalizáció más nőkkel, birtoklási vágy, befolyásolhatóság, akár szerelem is, de leginkább éretlenség sztem.

2015. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki ennyire idióta, akkor probáld meg lekommunikálni vele mi is a valódi szitu. Ha annyira retard, nem lehet, akkor hagyd a francba és lépj tovább, probáld meg ignorálni és elfelejteni.

Hidd el nem minden nő ilyen. Rengeteg teljesen felfogja mi van éppen és évtizedekig fenntartható egy férfi-nő barátság.

"Van barátnöm pl. akivel nagyon jól megvagyunk, el is mesélem a csajnak a részleteket, érzelmileg is, erre kitalálja hogy szerelmes vagyok belé. Honnan jön ez?"

HAVE NO IDEA!! Nem logikus. Emberek vagyunk, érzelem alapu lények, ha érelmeinkről beszélünk nem egyből szerelmet jelent. Nem értem ilyen embereket én sem. Éppen ezért a büdös életbe nem beszélek ilyenekkel.

2015. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem ez az egyetlen eset. Elöbb-utóbb zavarja a nöket ha nm kezeljük öket nönek, mégha barátság vagy "friendzone" esete is áll fennt. Bántja a nöiségüket, hogy itt egy pasi aki nem veszi figyelembe, hogy nök. "


Zavarja a halált, ne általánosíts. de az tény és való, hogy érettség kell hozzá, és szerintem nem minden ember alkalmas a férfi-nő barátságra. Aki nem hisz benne, úgyse fogja elhinni, hogy te hiszel.

2015. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rólam is sok nő hiszi, hogy akarok tőle valamit, pedig dehogynem! :-))
2015. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem több barátnőm mondta, hogy egy haverom szerelmes belém, nem hittem, de aztán a srác is bevallotta. Én ezért nem lökném el magamtól, de a fiú barátaim eltávolodnak tőlem, ha megmondom, csak barátként tekintek rájuk.
2015. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát. Én messze elkerülném, nehogy kitalálja, hogy még zaklatom is.
2018. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!