Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó ötlet rá írni?

Szerintetek jó ötlet rá írni?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit csak látásból ismerek.Velem egyidősek és évfolyamtársaim is.Csak az a gond hogy ő még a nevemet sem tudja.tehát nem az osztályomba jár de már tudok róla egy két dolgot.Csak ha ráírnék nem tudom hogy reagálna vagy mi lenne.Szerintetek írjak rá vagy ne?
2015. okt. 30. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,irj ra:)
2015. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyit akarok mondani hogy nem akarok vele járni csak szeretném ha ismerne.Meg barátja is van.
2015. okt. 30. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szia. Láttalak párszor és szimpatikusnak gondollak, szeretnélek megismerni."

Igen írj!!!

2015. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már írtam rá egy osztálytársára de az nem sült el jól ezért most nem tudom eldönteni.
2015. okt. 30. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert,mit irtal?:)
2015. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azt amit a 2 válaszoló de ő nem válaszolt rá azt nem tudom hogy azért mert lehet azt hitte hogy tetszem neki pedig csak jó fej akartam lenni.Vagy csak nem érdekelte.
2015. okt. 30. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!