Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szánalmasnak tartanátok...

Nagyon szánalmasnak tartanátok a helyébe engem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, csak eléggé különbözünk. Neki nagyon sok barátja, haverja van és minden nap elmegy velük valahová, meg hétvégén is egész nap nincs otthon, mert a barátaival van valahol. Nekem meg egyáltalán nincsenek is barátaim, de ezt eddig nem mertem neki elmondani...Csak ő meg állandóan azt kérdezgeti, hogy hogy-hogy mindig otthon vagyok, miért nem megyek valahová a barátaimmal. És ilyenkor mindig kamuzok valamit, hogy tanulnom kell, vagy a nem létező barátaim nem érnek rám, stb. De már annyiszor hazudtam neki ezt, hogy már lehet, kezd magától is rájönni, hogy nincs is kivel elmennem...

Szerintetek mit szólna ehhez? Nem lenne kizáró ok nála?


2015. okt. 30. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"mindig kamuzok valamit" ( Eddig olvastam.)

Igen nagyon szánalmasnak. Ha megtudnám nem beszélnék veled többé.

2015. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez az érzelmi intelligenciájától és elfogadóképességétől függ. Vannak akik a melegeket utálják, vannak akik a cigányokat, vannak akik a nyomikat. Ha ő nyominak tartja azokat akiknek nincsenek barátaik, és hajlamos elítélni embereket akkor valószínűleg téged is szánalmasnak tartana.

Viszont ha normális és még tetszel is neki talán még be is mutatna a barátainak.



Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok; a barátom játszik egy bandában és nyáron szinte minden nap próbáltak, együtt voltak, hulyéskedtek, emellett még ismer egy rakat embert akik meglátogatták őket próbákon. Nekem viszont csak messzi lakó és Internetes barátaim vannak szóval nem találkoztam kb senkivel. Őt is a netről ismertem meg. Eddig még nem volt téma de félek ha kiderülne hogy a suliban nincs senkim kiábrándulna. :S


Ha eddig is kamuztál akkor mondhattad volna azt is hogy barátokkal lógsz. Így viszont hogy mindig kifogásokat mondtál úgy igazíthatnád a sztorit hogy már nem vagyto barátok.

2015. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!