Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék az interneten...

Szeretnék az interneten barátkozni, hol tehetem/innen valaki szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés

Egy kissé félve írom ki ezt a kérdést.


12 éves lány vagyok,rettentő nagy önbizalomhiánnyal szenvedek,és rájöttem,hogy a barátaimnak csak akkor van rám szüksége,amikor én vagyok a társaság lelke,vagy csak a szimplán a poénjaim miatt vagyok a társaságban.Ez eléggé szíven szúrt engem.

Ezért szeretnék az internet erejével barátokat szerezni.

Pár dolog rólam:

Önbizalomhiányban szenvedek.Szeretem az animéket és mangákat,bár nem vagyok túl nagy "otaku".Szeretek írni,szeretem az országokat,szeretek barátkozni és ismerkedni :)


Kérlek titeket,ne fikázzatok,nem itt akarok pasit szerezni,csak szimplán új ismerősöket/barátokat akarok szerezni,mert nagyon egyedül vagyok..



2015. okt. 10. 17:50
 1/10 anonim válasza:

Esküszöm, mintha magamat hallottam volna. :D (nem bántásból - csak szimplán én is szeretem az animéket, mangákat, meg az országokat, és kissé önbizalom hiányos vagyok.)

Egyébként én azt ajánlanám, hogy keress érdeklődési körödnek megfelelő csoportokat facebookon például, lépj be és beszélgess. Biztos lesz valaki, akivel kifejezetten jóban leszel. Nekem legalábbis ez bejött pár éve, és jó pár ismerős azóta is megvan. Vagy vannak az ismerkedési oldalak (interpals, baddo - bár mindkettő nemzetközi, van fent jó pár magyar), itt is elég jó embereket lehet találni, nekem legalábbis interpalson sikerült egy nagyon jó egyént kifognom. :)


Ha esetleg nagyon szeretnél valakivel barátkozni, vagy döcögösen megy az elején, rám nyugodtan írhatsz. :) Mondjuk van egy kis korkülönbség (5 év), de meglátjuk. :D

2015. okt. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az előző kommentelőnek teljesen igazat adok, ment a zöld kezecske. Ha akarsz akkor velem is beszélhetsz (13/f)
2015. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok. Nyugodtan írj privit ;)
2015. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a kor, akkor én szívesen barátkoznék. :)

15/f

2015. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eszter2005 válasza:
Én nagyon szeretek barátkozni. Akármijen is legyen az emb
2015. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 eszter2005 válasza:
ember. bocs hogy igy fejezem be a választ csak hülye a laptopom ezért elküldte. Na szóval szeretek embereket megismerni. Legyen az fiu lány, felnött gyerek, dagi vékony. tehát mindenki ha akarsz írj privibe. esetleg van vivbered? vagy közületek valakinek?
2015. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már így összegyűltetek, akkor én is csatlakozok:D

16/f - az eddigi hozzászólók is nyugodtan írhatnak, meg a kérdező is!

2015. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beka007 válasza:

Nos, én is itt adnám fel a hirdetésem c:

Nem tartom magam 'antiszoc'-nak, vannak barátaim az osztályomban/évfolyamon, viszont szeretek ismerkedni c: Lássuk csak; imádok filmet nézni. Leginkább akció, vígjáték ami igazán a kedvencem. Sorozatok is jöhetnek minden mennyiségben, AHS, Teen Wolf, Legend of the Seeker, stb. Olvasni is nagyon szeretek, Útvesztő, Holtodiglan, stb. Szeretek írni, hobbi szinten. Meg persze internetezni minden mennyiségben :D És aki rám ír, ne sértődjön meg, de a szarkazmusom a mindennapjaim része:D

14/L

2015. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az íráson és az országokon kívül minden stimmel (bár Japánt és Koreár imádom :3) :) Az animével megfogtál, ha szereted az Attack On Titant, Soul Eatert, Bleacht és/vagy a Death Noteot akkor te vagy az én emberem :D Ha gondolod írj nekem :) lassan 15/l
2015. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Tudom, régen írtad már ezt a kérdést, de hátha lenne esélyem még :D. Ha szeretnél, írj rám nyugodtan :).

13/l

2016. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!