Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az, ha valakinek van...

Milyen az, ha valakinek van barátja, milyen érzés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó érzés, el tudsz menni vele programokra, beszélgetni, ilyesmi. A hiánya viszont nagyon rossz, bele lehet őrülni sajnos. Nekem is csak 1-2 van, de amikor nem találkozok velük sokáig, akkor megérzem.
2015. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én már kezdek beleörülni szerintem :(
2015. nov. 9. 20:48
 13/15 A kérdező kommentje:
de például, hogy lehet beleörülni?
2015. nov. 9. 20:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég furcsa dolog ez, lehet csak én vagyok így, nem tudom. Amikor nem vagy velük egy ideig, először azt veszed észre hogy egyre rosszabbul érzed magad de nem tudod miért. Elkezdesz unalmat érezni, független attól, hogy van-e valami feladatod. Ha tartósan fennmarad az állapot, akkor rossz gondolatok törnek rád, ha vannak problémáid egyre többet agyalsz rajtuk és előáll egy depressziós állapot. Másnál nem tudom így jön-e elő de nálam igen.
2015. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát ja ismerős
2015. nov. 9. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!