Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Mettic20 kérdése:

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy ne jöjjön velem kollégiumba?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok és valószínű, hogy az egyik barátnőm szeretne velem jönni. Nem tudom helyes lenne-e, mert amikor vele vagyok akkor kifordulok önmagamból. Elég lusta és olyankor én is átveszem ezt a tulajdonságát, ami pedig valljuk be nem igazán lenne előnyös egy középiskolában. Új életet szeretnék kezdeni a kollégiumban csak ő az egyik legjobb barátnőm, hogy mondjam meg neki anélkül, hogy ne bántsam meg vagy ne értse félre?

Kétszer átolvastam, remélem a lényeg kiszedhető. ☺



2015. nov. 10. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Óó, azt kihagytam, hogy rendészetre szeretnék menni, bár a kulcsszavaknál ott van.
2015. nov. 10. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Továbbtanulás előtt állok és valószínű, hogy az egyik barátnőm szeretne velem jönni.


Akkor Menj te mas iskolába,ugyanis nem mondhatod azt hogy oda ne Gyere mert oda én megyek.


De egyebkent szerintem nem a barátnőd hibája ha te i belustulsz mellére,középsuliban is van boven "lusta diák"akkor őket kifogod rugatni?


Nézz magadba es valtoztass magadon ne a masik személyt hibaztatasd a te vielselkedesed "lustasagod "miatt!


Es ha igy álltok akkor nem is a o a legjobb baratnod!

2015. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd át a tulajdonságait, és kész. Nem olyan nagy tudomány az, egy középiskolásnak bőven kell ennyi önkontroll és akaraterő.
2015. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt inkább sehogy, mert egyszerűen nem jöhetsz ki belőle jól. Persze nem ok nélkül.

Azzal azért ne álltasd magad, hogy csak a személyed miatt menne oda. Most a saját önző érdeked miatt menjen ő máshova? Hát én erősen a képedbe röhögnék, ha ilyennek állnál elő. Nem körülötted forog minden, jó ha hozzászoksz.

Arról sem a másik tehet, hogy TE leszel rosszabb mellette. Akaraterő... próbálkozz. Ilyen hozzáállással csak kifogásokat keresel majd egész életedben mindenre, mert úgyis lesz olyan ember, aki...

Valószínűleg úgyis más barátaitok lesznek majd az új helyen, kár ilyeneken problémázni. Foglalkozz a saját életeddel, de ne úgy, hogy ehhez mások ugráljanak neked.

2015. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BUTASÁGOKAT ÍRSZ! Ha legjobb barátnőd örvendj hogy még a suliba is együtt lesztek. Légy ember, ha képes lennél eldobni őt ezért akkor szánalmas vagy!!!

Ébredj fel, másoknak nem adatik meg az hogy valakinek legyen legjobb barátja, és te csak úgy dobnád. Becsüld meg, örvendj ha egy osztálya kerültök. A lustaság meg ne zavarjon, ha zavar tégy ellene. Mond meg változtassatok ketten, mert nem lesz jó vége.

Ha nem így teszel, a barátnőd megfog haragudni, és annélkül is fog romlani a kapcsolatotok.

2015. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem te döntöd el,hogy ő hova megy.Csak azt hogy te hova.Ha szerinted nincs rád jó hatással,mond el neki,de pozitív visszajelzésre ne számíts.Hogyha nem szeretnéd hogy veled menjen akkor miért egy iskolába mentek?Miért nem beszéltétek meg?Ez egy kicsit olyan mintha le akarnád rázni őt pedig állításod szerint ő az egyik "legjobb" barátnőd.Jó ha új életet szeretnél kezdeni,de próbálkozz alkalmazkodni és ne irányítson más.
2015. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!