Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a barátság fiúk és lányok között?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondják azt, hogy nem lehetséges, így gondoltam megkérdezek több embert is, hogy mit gondol erről.

Nekem személy szerint nem volt még fiú barátom, akivel nagyon jóban lettünk volna, de mindig is szerettem volna(viselkedésben én is sokszor inkább fiús, mint lányos vagyok).


2015. nov. 10. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem oviba volt legjobb barátom fiú, és azóta is vannak fiubarátaim, így a vàlaszom igen.
2015. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges hát. Nekem több lány barátom is van.

Csak az egyikük jön be:D

2015. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán.
2015. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges. Legalábbis hosszú éveken keresztül nem. Mert akivel annyira jól megértitek egymást, előbb-utóbb valamelyik részről fellép a vonzódás is.
2015. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez tény. Nem csak szerintem vagy valaki szerint.
2015. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lehetséges. Nekem van is több lány barátom, egy már nagyon régóta. Ha kiskorukban ismerkednek meg, akkor valószínű, hogy később sem fognak egymás iránt többet érezni, mint ahogy a testvéreknél sincs ilyesmi (általában). Ha később ismerkednek meg, akkor már nagyobb rá az esély, de nem feltétlenül lesz belőle több.
2015. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem van:) nekem is van egy kettő lány barátaim,aranyosak kedvesek imádok velük lógni :))

ők a legjobbak :))

2015. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!